Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > volba 1Mbit nextra x telekom

volba 1Mbit nextra x telekom

pedro (3.10.2005 19:39:51)

Kterou z techto sluzeb by jste mi doporucili: nextra fun 1M nebo obdobny tarif ie sprint. Chci od vseho trochu, hlavne nejake to stahovani, ale i on-line hraní (zatim mene nez koupim nove pc). Cetl jsem tu, ze nextra se moc pro hrani nehodi protoze ten 1Mbit tarif je vytizen stahovanim a tim trpi pingy. Telekom zase snizuje rychlosti po 2GB a nenabizi moznost dokoupeni dalsich balicku dat v plne rychlosti. Udejte prosim vase doporuceni, pripadne osobni zkusenost a dalsi plusy a minusy. Ja uz bych si z toho vybral co me bude vic vyhovovat

TheIF (4.10.2005 00:05:03)

NEXTRA 1FUN doteď měsíčni traffic cca 200GB rychlost skoro pořád 100/112 KB/s max někdy kolísala k 70KB/s pingy kolem 25ms a teď už aplikujou FUP, takže se to ještě zlepší (a nebo taky ne, si přečti tady diskuze) ALE POZOR !!!! Telenor končí s ČR a NEXTRA je na prodej a možní ji koupí GTS což by bylo asi to nejhorší co by nás mohlo potakt - příšerně "inteligentní" aplikování FUPU :-( Počet FUP dnů (cd) stanovuje vzorec cd = (pd-dm)*2. V něm znamená pd celkový počet dnů v měsíci a dm je pořadí dne v měsíci, kdy byla FUP na zákazníka aplikována. Čím dříve uživatel dosáhne limitních hodnot přenesených dat, tím déle na něj bude aplikována FUP.