Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Ma tu nekdo od Znojma ADSL?

Ma tu nekdo od Znojma ADSL?

OdZnojma (7.1.2004 17:53:05)

Paradoxne to tam jede v par vesnicich.

Miroslav Šilhavý (7.1.2004 17:57:25)

Vyberte si SSG, pod které spadáte: Brno a okolí Ostrava a okolí Praha Zbytek Čech A pak se ptejte. Máte tak daleko větší šanci, že někoho najdete.

OdZnojma (7.1.2004 18:15:22)

No když Znojmo, tak předpokládám, že asi Brno, ne?

Miroslav Šilhavý (7.1.2004 18:18:36)

Velmi pravděpodobně ano. S jistotou to ví jen Telecom a nebo ISP, pokud už někoho v dané oblasti má. Podle výše uvedeného klíče bych hledal ohlasy dalších uživatelů... Protože příslušnost k SSG může v rámci republiky dělat rozdíly. Přesnější lokalita už ne.

OdZnojma (7.1.2004 18:19:39)

Takže lidičky z Brna...jak vám to valí? Piště všichni od různých poskytovatelů

tschuss (10.1.2004 21:16:14)

Frydek-mistek (jen frydek bo v mistku to neni) spada tedy pod ostravu? Uvazuju o nejakem adslku na vyzkouseni, tak jestli tu je nekdo z teto lokality, jak vam to beha? A pres ktereho isp?

Salieri (11.1.2004 15:33:53)

Takže mám ADSL třetí měsíc od Tiscali, lokalita Vémyslice asi 8km od Mor.Krumlova a 30km od Znojma. První měsíc to jelo nádherně většinou kolum 450kbps na připojení a 75kB/s na stahování. Po měsíci přišel zlom a nejede to víc ja 75kbps na připojení a 7kB/s na stahování. Většinou je to ale ještě mnohem horší. Se nedostanu ani na rychlost dial up. Kdo chce dial up na paušál tak rozhodně do ADSL běžte. Připadne mě jako kdyby byla na celej jihomoravskej kraj jedna jediná přípojka. Je to hnus. Zajímalo by mě jak to jede u jinech operátorů z mýho okolí. Kdyžtak mě napište na můj email, kdo má ADSL.