Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

Nextra

Baracudda (27.6.2003 18:51:16)

Nextra podniká zajímavý krok - rozšiřuje své "vypadávající" ADSL o Dial-up zdarma (tedy bez měsíčního paušálu) No uznejte, nejsou na nás hodní :-) Taky jste si pořizovali ADSL, aby jste surfovali přes 56k modem? Na druhou stranu oni za ty výpadky obvykle nemůžou a tohle se může možná některým lidem hodit aspoň na vyřízení nezbytných záležitostí v době výpadku, takže bysme jim měli nakonec být ještě vděční, že to pro nás udělali :o))

Miloš (28.6.2003 11:02:13)

... no a řekni mi, kolik lidí, kteří mají ADSL, nejelo před tím na volném, quicku a dalších providerech zdarma ! Kdyby chtěla Nextra kompenzovat výpadky, udělala by náhradní připojení na zelenou linku 800......

Anonym (1.7.2003 06:43:54)

jo a platila by 4kc za minutu pripojeni na zelenoz linku... nebo kolik to ted stoji :D

Baracudda (1.7.2003 15:03:57)

Mi by to zas tak nevadilo :-)

skyWalker (was : vL) (1.7.2003 10:27:46)

Nemohu souhlasit. Pokud pominu problémy prvního měsíce (FTP, padání na straně ČTc) tak si troufám říct že za to nextra prostě může. Důkaz bych viděl v tom, že když po cca. hodině nefunkčnosti volám na technickou podporu, dke mi neřeknou nic jiného než "ma za to nemůžeme", do dvou minut je závada odstraněna. A nechce se mi věřit že by ČTc reagoval tak rychle ;-).

Easy (21.7.2003 19:48:31)

Ahoj hele nextra mi nejak neprideluje ip adresu pls poradfte co stim nebo jak muzu nastvit jinak treba jak ho mate vy a jedevam