Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Pozor na NEXTRU!!!

Pozor na NEXTRU!!!

NEGATIV (16.11.2005 10:37:13)

Mel jsem START 512/128 3GB limit. Pak prisli s tim novym 512* s limitem 5GB, tak jsem se operatorky telefonicky ptal, jestli neni problem prejit, protoze je o 9 korun levnejsi a mam o 2 GB vetsi limit. Mile mi sdelila, ze to problem neni. Akorat zapomnela rict, ze v lete radikalne zdrazili pripojeni na platforme Ceskeho Telekomu, takze pro mne to znamenalo ne 9 korun mene, ale o 100 korun vice ( jinak za 2 GB doplacis 70 korun). Nez jsem toto ale zjistil, presel jsem nakonec na FUN1M, protoze ten novy tarif 512* byl tak pomaly a NEXTRA se na mne uplne vykašlala neco resit, ze jsem to povazoval za nejlepsi reseni. Ovsem jen do doby, kdy prisla faktura. Za FUN1M si uctuji 990 korun bez DPH! To je o 200 drazsi nez tolik zatracovany Telecom. Presto na uvodnich strankach uvadeji cenu 690 korun. Az nekde dal se pak dozvis, ze se to tyka pouze platformy TELENOR. Pritom mam ale nekolik znamych, kteri i pres platformu Telecomu plati u Nextry 690 korun!!! A ted teprve NEXTRA ukazala svou tvar. Vubes se se mnou nebavi a musim tem vydriduchum ted rok platit tuto sumu. Opakuji, BACHA na ne!!!

Deff (16.11.2005 18:37:27)

Podepsat můžeš, přečíst musíš :-)))))))))))))) Co se nejdřív podívat do ceníku, že ? Máš to tam pěkně rozepsané ty ceny za TN a ČT .

Nargon (16.11.2005 19:11:20)

Asi tak clovek dostane smlouvu, okamzite bez cteni ji podepise, vrati a pak se teprve zacinat o to co podepsal. Holt blbost lidi je neomezena.

A (16.11.2005 23:16:20)

... svata pravda ... na druhou stranu (ale to neni tenhle pripad), resil jsem hypotecni smlouvu - "neco se nelibi panovi, fajn, tak zadna hypoteka nebude" - metoda ber nebo nech lezet ...

Anonym (17.11.2005 00:05:38)

Tak pěkně popořádku. že je cena rozdílná pro CT a TN se dočteš snad na každé stránce o ADSL na webu Nextry, na té uvodní je 1024 kbps OD 690 Kč, to neznamená VŠECHNY 1024ky ZA 690. Jak už psali jiní, chce to číst. Za zdražení neplyvej na Nextru, zeptej, co jim dělá CT. že jiní platí na CT 690 Kč je možné, pokud sepsali smlouvu dříve, kdy tato cena pro ně platila. Pak se prostě zdražilo, to je v obchod. řetězci normální. Ba naopak nemám (na několika adsl přípojkách) s nextrou problémy, naprostá spokojenost.

Gill (17.11.2005 07:40:31)

Zdaražily po zavedení poplatku za nadhovorové pásmo, protože neměli z TELESHITEM podepsanou propojovací smlouvu

A (17.11.2005 21:53:08)

To si ted delas prdel ne? :-))) ... to je jako bys napsal "benzin zdrazil proto, ze byla v Tatrach kalamita" ;-)))