Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Dočasné přerušení využívání ADSL

Dočasné přerušení využívání ADSL

iol-user (10.1.2004 20:33:26)

Dřív než budu psát na IOL bych se rád zeptal, jestli už někdo něco takového zkoušel, případně jestli to vůbec jde nebo jak to vyřešit - potřeboval bych mít asi 4-5 měsíců počítač mimo domov, tím pádem mi doma zůstane ADSL, u kterého je výpovědní lhůta 3 měsíce, jenomže já ten computer potřebuji mít pryč už od února, takže zy 3 týdny se ta smlouva asi nevypoví a zároveň se mi nechce platit těžké peníze za internet, který nebudu moci využít, protože nebude na čem. Takže myslíte že je nějaká šance na to, aby mi IOL dovolil platit těch pár měsíců jen poplatek za telefon a pronájem modemu? A jak to zařídit, bude stačit jim napsat jen mail nebo jak moc komplikovaná to může být záležitost? Byl trochu luxus platit 5 měsíců net bez kompu...případně je nějaká jiná možnost,jak to zařídit tak, abych nemusel ten platit? Co se stane když přestanu platit, vypoví mi smlouvu oni? Budou z toho nějaké problémy nebo mi to zkrátka jen zruší, odvezou si modem a budu mít do léta pokoj s tím, že pak asi pojedu opět na dial-upu, rychleho netu jsem si uzil dost... Díky všem za případné odpovědi.

Anonym (11.1.2004 12:48:34)

Udajne pri pozastaveni sluzby davaji slevu ve vysi 10%, alespon takhle mi to rekli u Nextry. Takze misto 1500kc budes platit o 150kc mene. Ale u jinych ISP to muze byt jinak.