Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > CDMA???Ne-zlatej Dial up

CDMA???Ne-zlatej Dial up

Viper (27.11.2005 19:26:07)

Je přesně 27.11.2005 19:20 a naměřil jsem rychlost připojení s Eurotel Data Express 1024 kbps rychlost pripojeni 9,8 kbps a trvá to už zhruba týden a pingy se pohybují kolem 1000,takže okamžitě pořizuju ADSL,které mě vyjde se stejnou rychlostí na 1000 kc a verim ze dostanu alespon polovinu rychlosti za své peníze a né jak je tomu u Eurotelu,kde platim 950 kc za Dial-up.TAK TO FKT NE!!!Kdokoli si chce poridit CDMA at radsi zustane u Dial-upu,protože rychlosti ho to vyjde nastzejno a financema lepe!!!CDMA je na .....................

Petr (27.11.2005 19:28:46)

Já jsem měl také CDMA od Eurotelu 1024 kbps jako vy a rychlost se pohybovala kolem 90 kbps a ping kolem 750 a po tom co jsem si poridil ADSL mam rychlost 1000 kbps a pingy 20,takze vrele doporucuji.

Mysel (1.12.2005 04:00:40)

CDMA nemá ani teoreticky rychlost 1024kbps. Kde jste to prosím oba vzali? To je naprostý nesmysl. Z principu technologie se reálné rychlosti v různých lokalitách (podle signálu, počtu uživatelů,..) v jednotlivýcg lokalitách velmi liší. Např. v lokalitách, kde ho používám já, se rychlosti stabilně pohybují mezi 150-450kbps (download samozřejmě). Pingy v rámci možností technologie OK. Pravda, v jedné z lokalit jsem minulý týden zaznamenal několik nepříjemných výpadků.. Přímé srovnání ADSL vs. CDMA je v podstatě nemožné, závisí na více faktorech. Pokud však již máte (k čemu ji jinak mít?!) pevnou linku a jste v dosahu ADSL, je samozřejmě téměř vždy výhodnější pořídit ADSL.

Anonym (1.12.2005 16:32:29)

Ano, cdma ma technologicke maximum na 2mbitech u downloadu a 200kbit u uploadu. A proc si stezujete na pingy - je to mobilni technologie a neni stavena na hry etc. To same mate s GPRS a EDGE. Kdyz chci nemobilni net s nizkym pingem, tak adsl, kdyz chci mobilni net ta kse musim smirit v velkym pingem.

towe (2.12.2005 13:29:11)

To je fakt u nas se clovek musi ledascim smirit jinak by mu z toho brzy šouplo.