Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Vypadky u Contactelu

Vypadky u Contactelu

PeeWee (28.11.2005 00:29:23)

Dobry den, jak vam bezi v posledni dobe (asi tyden) ADSL od Contactelu pres CTc? Ja shledavam cim dal castejsi vypadky. Vzdy se tak na minutu prerusi spojeni a nejde ani pingnout nejaky server. Stava se mi to i nekolikrat do hodiny. Vybral jsem si Contactel, protoze jsem hledal kvalitni pripojeni, ale tohle uz zacina byt moc. Kazdou chvili mi vypadne ICQ, stahovani pada a nejdou hrat hry pres net... :o( Mate nekdo podobne zkusenosti?

Anonym (28.11.2005 10:28:30)

Internet od Contactelu mám již rok a byl jsem s ním velmi spokojený. Nyní byl výpadek po dvě neděle (13 a 20.11.), prý na síti Telecomu. Potvrzuji výpadky i několikrát denně, při zátěži vysoké pingy. S Contactelem se něco děje !

Anonym (28.11.2005 10:29:50)

Jěště dopisuji: jsem z pardubického kraje.

doRm (28.11.2005 15:41:45)

Podobné problémy mám již zhruba měsíc, před týdnem nefungoval internet celý večer - nešlo přidělit ip adresu. Nevim co se s tim děje.

Myšel (1.12.2005 03:45:00)

Před týdnem byl opravdu velký výpadek, protože to Telekom pěkně rozjebal a nebyl ani schopen se k tomu přiznat(!). Slušně o tom psát nebudu, vyžaduje to adekvátní slovník.. S tím Contactel nemohl nic udělat. Ostatní Vámi popisované potíže jsou ale lokálního charakteru.