Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > ADSL v tomhle zaj....anym state

ADSL v tomhle zaj....anym state

sunny (2.12.2005 13:12:25)

Skutecne se tady nenajde asi jedna jedina firma poskytujici Inet ktera by brala sve zakazniky vazne. Kdybych vedel jak se ADSL neskutecne povlece, nikdy bych nerusil svoji (sice pomalou, ale pomerne slusnou wifinu). Shit. Nejdriv Telenor, ted BlueTone. Kazdej jen plnou hubu kecu a nikdo neni schopnej ani slusnyho chovani k zakaznikovi. Zrizeni trva neskutecne dlouho na kazdy help lince je znat jak vas maji u pr.le, nekdy i jinde a nejhorsi je ze takhle je to vsude. Zajimalo by me kdo mel jenom trochu dobrou zkusenost s nejakym providerem. Opravdu zrizenim to zacina a provozovanim to pokracuje. Ale mozna to ma sirsi duvody. Mozna skutecne v tomhle zaj...anym state nejde normalne podnikat, proto se musi lhat, krast a slibovat neskutecny. BlueTone je pretizenej zajmem a pritom fakuje skoro kazdyho zakaznika. Telenor byl zezacatku hodne dobrej, byl malo pristupnej, tudiz min uzivatelu sebou neneslo tolik problemu. Asi je opravdu problem daleko sirsi. Proto jen vykrik do tmy : "Smrt Telekomunistum!!! Wifi zadarmo!!!"

lolek (2.12.2005 13:14:17)

No tak to lol. Asi bude slusnej flame! :) se tesim...

BWs (2.12.2005 17:15:20)

Ja jsem s Bluetone yatim maxilmalne spokojeny a i technik co me volal ohledne nastaveni modemu byl v klidu..Jen si proste musis mesic pockat-----> Telecom pak mas ale kvalitni a no limit net megabit za 830 kc

Caferccan (2.12.2005 13:19:36)

jj, v nasem state to funguje genialne, stezovat si nemuzes, kazdy si dela co chce, nejaka ucta k zakaznikovi tady absolutne neexistuje...proste cky ale jak zaplatis fakturu o dva dny pozneji, lup a vypnem ti to....a pekne flastrik za znovu zapojeni...proste je to tu vsechno naopak :-/

Caferccan (2.12.2005 13:27:47)

Nejvic samozrejme tomu kraluje Telecom, jehoz jsem bohuzel zakaznikem, ale jak vidim, tak je to vsude stejny....uz 9tydnu cekam na zmenu tarifu, cenou smerem dolu...tydny plne ujistovani, slibovani resp.:: lzi??? a ma naprosta bezmoc s tim cokoliv udelat...kdyby to slo smerem nahoru..tak to mate pane hned, fakt sux.. Aspon, ze ty info-linky a technicke poradenstvi jsou zadarmo, jinak bych uz provolal majlant.

Anonym (2.12.2005 18:51:47)

Tak, stejne jako BWs, ja problem s Bluetone nemam... Technickou podporu jsem temer vubec nepotreboval, tak nevim, jak se chovaji k zakaznikovi. Ke me se tehdy chovali pekne. Problemy s pripojenim nemam, jen kdyz prenastavovali na PPPoE. Ale stejne mi to nebranilo v uzivani Internetu. (Jestli ti vadi, ze za tech 839 bez dane, nedostanes presne dvoumegabit, kterej pobezi dvoumegabitem 24/7 (nic nenaznacuju...), tak si porid jinou sluzbu - garantovanou sluzbu.)