Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Schrnutí služby od GTS na Čtč

Schrnutí služby od GTS na Čtč

Rouchi (24.1.2006 16:32:45)

zdravim, chtěl bych zde schrnout po téměř ročním užívání službu od GTS, službu jsem zřídil před rokem v unoru v promo akci 1 Mb/ 750 Kč po celý rok to chodí snad pořád (až na výpadek, kdy telekom dělal něco na ustředně) stabilně okolo 700 - 800 kb/s pingy (podle mě jsou závislé na jednotlivých ustřednách, ke kterým je uživatel připojen) mi začínaly okolo 35 - 40 stále a nyní 30 - 35, takže si na GTS na platformě Telecomu zatim nemůžu stěžovat..... také jsem naštěstí nikdy nespadl do fupu, i když myslím, že ten trafik jsem měl téměř vždy o něco přes 8 GB..... tak toť asi vše.

fals (24.1.2006 16:33:32)

mám poměrně podobné zkušenosti

y2k (24.1.2006 18:32:24)

rekla rekla reklamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-) ehm, tomu se říká SPAM :-)

A (25.1.2006 12:29:01)

Jako "schrnuti" tu snad fakt jeste nebylo .. to bude do slovniho spojeni "chrnout snich" :-))))

Anonym (25.1.2006 13:34:22)

Čtč = Český teleč*r*k ?

Anonym (25.1.2006 18:33:04)

Hallo Rouchi, spletl sis rubriku. Placená reklama je jinde. Naštěstí už asi všichni vědí, co si mají o GTS myslet, takže tenhle spam už nikoho nepřivede do neštěstí.

Rouchi (25.1.2006 18:48:32)

Hele fakt to neni reklama, jen mi šlo o to, že jsem zatím naprosto spokojen,....... píšu to jenom proto, že jsem tady dost četl nadávky na GTS, tak píšu taky svojí zkušenost.....

Anonym (25.1.2006 19:05:13)

ja osobne bych nebyl proti tomu kdyz by nekdo psal sve pozitivni zkusenosti se svym poskytovatelem nic mene v pripade kdy by se jednalo o skutecne seriozniho hrace na trhu adsl ..neb cim vice bude lepsich sluzeb u kvalitni konkurence tim rychleji bude muset CT upravovat svoje tarify smerem k vetsi spokojenosti uzivatelu NETU coz se zpetne projevi do cen alternativnich poskytovatelu ..nic mene problem je ze GTS zatim pusobi spise jako brzda rozvoji adsl v CR ted co spolkli telenor a nextru sem uz i zaslechl ze i skynet uz neni co byval ....chtelo by to vice takovych hracu jako sou CRA tedy co maji vlastni technologii a tim umoznuji skutecnou konkurenci ktera prinese opravdu moderni adsl tarify i do cr

BuNka (25.1.2006 18:51:31)

Mam naprosto stejne zkusenosti a stejnou sluzbu ;-) Prvni vypadek je dnes od 14:00 to nejede (ted jedu pres GPRS), ale pry je vypadek CT v Praze ... aspon to maji na infolince.

Toxy (30.1.2006 16:10:55)

Já mám taky stejnej tarif od GTS a sem taky spokojenej ( pod 800kbps nejdu ). Jediný problémy co kdy byly tak byly ze strany ČTc. A neberte to jako "pokračování spamu", jen když se někdo naváží do mýho operátora tak se ho zastanu, když sem s nim spokojenej. Nehledě na způsob uplatňování FUP, ten mi u GTS sedí taky daleko víc než tejdení výpočty ČTc...

Jerky (30.1.2006 22:24:13)

Moje zkušenost je teda trochu jiná, pral jsem se s nima s různým úspěchem od ledna 2004 do října 2005, byly období, kdy to šlo jakžtakž v pohodě, ale většinu toho času bylo byť jen běžné používání netu vo nervy:( Od října 2005 jsem na Bluetonu premium, přes občasný výpadek a neschopný helpdesk je to úplně vo něčem jiným (o penězích nemluvě a kdyby to chodilo, asi jsem u GTS dodnes, než abych postupoval martýrium s unbundlováním linky)

Anonym (30.1.2006 23:00:32)

>také jsem naštěstí nikdy nespadl do fupu To je taky jediné štěstí, protože když si stáhnete popis služby DSL, http://www.gtsnovera.cz/file/cs/products/GTSNovera_Popis_sluzby_Novera_DSL_CS.pdf tak tam uvidíte, že můžete mít ve FUPU i řadu dní po sobě rychlost 0 kbps a vše je naprosto v richtiku. Proti GTS NOVERA je i Telecom zlatý a levnější.

Čenda Krchov (31.1.2006 20:32:13)

Ať dělám co dělám, na GTS si vcelku nemohu stěžovat. Rychlost mám téměř rok stabilně na 750 až 840, ping na seznam.cz 20ms a to mám ASUS6310EV. Dvakrát jsem ho flashnul a pokud něco nešlo, tak proto, že jsem si to podělal sám. Za posledních 12 měsíců 2 výpadky, jeden krátký a druhý minulý týden 12 hodin (snad ČTc). Sedím na Jižním Městě na konci drátu (a taky ze začátku byly problémy s útlumem), ale nějak to spravili. S helpdeskem taky nemám potíže, volal jsem jim asi 4x a vždy byli slušní a když neporadili, tak mě nasměrovali správným směrem. Do fupu jsem nikdy nespadl a to hodně poslouchám radioio.com (128kb stream) a dost jsem koukal na opice na ČT24. Teď konkrétně mám trable s Azuruesem, ale to je v lidech a ne v GTS. Vcelku spokojenost i když je vždy co zlepšovat. Myslím, že za 750 Kč 1024kb je to slušná služba. A nenadávejte mi, že tu dělám reklamu, je mi to fuk a vrátím se sem nejdříve za 14 dní :-)

Anonym (31.1.2006 20:36:58)

:-) Počkej až to z Azuruesem jednou přeženeš a spadneš do FUPU pak poznáš proč kromě vás prohlížečů www by si tenle SHIT nikdo nepořídil, ten jejich Ynteligentní FUP je ********

Anonym (2.2.2006 12:47:06)

no aspoň to díky tomu slušným lidem slušně funguje

Pavel (3.2.2006 13:09:54)

Hele - tebe by měli asi "schrnout" zpátky na základní školu,abys uměl aspoň spávně česky,když už někam píšeš.