Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Slevy u alt. operátorů

Slevy u alt. operátorů

Fox (26.1.2006 14:50:25)

Dobrý den. V souvislosti se změnami cen ČT bych se chtěl zeptat, jestli nevíte, zda se k razantnímu slevnění nebo navýšení rychlosti uchýlí u např. společnost Nextra, u která mám již rok a půl připojení start 512/128 za 770Kč. Děkuji za odpovědi...

Anonym (26.1.2006 17:41:29)

Dobrý dotaz. Odpověd bohužel neznají ani u Nextry. Asi čekají až zahřmí ...

y2k (26.1.2006 18:02:54)

twe, si piš, že znají. Akorát, že čekají s jejím uvedením na ostatní alt. operátory, aby zbytečně nepřestřelili... Jináč, spíše jsem zvědavej, jak na toto zareaguje GTS, respektive Telenor. btw, nevíte někdo, jestli již antimonopolní úřad odsouhlasil tu fůzi ?????

Anonym (26.1.2006 18:24:57)

Pokud vím volný, tiscali, wia (nebo jak se to jmenuje) už svou novou nabídku dávno zveřejnili ... "aby zbytečně nepřestřelili" :-)))) ale mohli by. Ani tak by neprodělali ...

y2k (26.1.2006 18:55:24)

zveřejnili, ale na platformě TN se prakticky až na jednu výjimku nijak nezměnila. Jak by taky mohla, když TN zatím vyčkává..... A řekněme si upřímně, ani jinak nemůže. Na sítích ADSL již asi o moc výše z rychlostma nemůže, troufám si říct, že v 50% userů už ani o kousek :-) Musí jít logicky jedině do ADSL 2 nebo rovnou do ADSL 2+ . Zde je zatím ovšem bariéra ve smlouvách, které má z ČTc v rámci LLU podepsány. Kmitočty jsou neúprosné. Takže se domnívám, že první krok musí vzejít od ČTc, který k tomu pravděpodobně donutí někdy až koncem tohoto roku (možná) ČTu :-) Teď bych tak pravděpodobně očekával akorát navýšení datových limitů, případně zlevnění služby nebo kombinaci obého :-) Mno, je to můj názor, takže uvidíme.......raději bych také fungoval rychleji, asi jako každý......, hlavně UpLoad :-)

Anonym (27.1.2006 22:14:06)

Až zahřmí od GTS. Nextra už není, takže tam nic rozhodovat nemůžou!!

Anonym (27.1.2006 18:05:28)

No ja si myslim ,ze ke slevneni se nikdo nechysta. 512 zrychli na 2000 a neco a navysi limit pro prenos dat.Slevit se nikomu nechce :-(((((

Anonym (27.1.2006 22:13:17)

Právě, že limit nezvýší, alespoň Volný a Tiscali to neudělali. Jen zvednou rychlost, jak jí dostanou od Telecomu - to je nic nestojí...