Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Telecom je opět hrůza

Telecom je opět hrůza

Zdeněk Šafr (1.2.2006 16:45:49)

Pokud se radujete z navýšení rychlosti za stávající poplatek, je potřeba si uvědomit, že pokud překročíte u rychlosti 512/128 objem stažených a odeslaných dat více nežli je směšných 1 GB, tak vám sníží rychlost na 64/64 a to nikoli do konce týdne jak tomu bylo do 31.1.2006 ale na celý kalendářní měsíc. Takže žádný vysokorychlostní Internet, pouze vysoké ceny. Doporučuji se podívat u Telecomu na jejich politiku "Fair User Policy". Mimo jiné mnoho poskytovatelů služeb ji zrušilo a nabízí dokonce i telefon bez paušálu. Takže Telecom může očekávat další odliv zákazníků. Nu a nastupující WiMAX dokoná ostatní.

X&Y (1.2.2006 21:25:49)

Jseš uplně mimo, každy není socaka aby si pořídil NET na stahování pošty doteď ti to nevadilo a slimáčil jsi z poloviční rychlosti a budeš tady vykřikovat, a ke komu chceš odejít ?? Jo zrušil FUP třeba volný a za nadlimitní data se platí hustý $$$. Tak tady nepiš takový p**** A dřív než WiMAX bude ADSL2+ :-)

Anonym (2.2.2006 08:22:58)

O úrovni a kulturnosti Vašeho projevu, svědčí Váš poněkud svérázný výrazový způsob, který je navíc hrdinně anonymní. Doporučuji ale porovnat nabídky ostatní konkurence a teprve následně psát, pokud možno bez tykání a urážek.

Anonym (2.2.2006 09:45:46)

Anonymní jsou tady všecny příspěvky, ať se někdo namáhá do záhlaví něco napsat (pokaždé může něco jiného) nebo ne ... .. I po registraci by to zůstalo anonymní, ale kontinuita příspěvků od stejných subjektů by je přiměla aspoň k základnímu civilizovanému projevu, jinak by se s nimi nikdo nebavil ...

Anonym (2.2.2006 12:18:17)

Kulturnost projevu je hezká věc, ale těžko ji hledat někde, kde se jen předvádějí rozmazlení pubescenti, kteří si ještě nevydělali ani korunu mají zapotřebí dát okolnímu světu najevo že jejich tatík na to má a ostatní jsou socky.

angel of death (2.2.2006 18:06:46)

To myslíte koho?

Anonym (2.2.2006 10:10:05)

ty jsi mimo...evidentně :-))

angel of death (1.2.2006 22:48:09)

Já nevím,co vlastně všichni řešíte. Chci internet,vyberu si od koho,mám na to tak si to objednám,zaplatím a jedu na tom.Je mi to málo,tak si to nechám změnit,připlatím si a je to. Když jsem socka,tak jsem rád že mi něco běží za ty prachy a držím hubu.Když se mi to nelíbí u jednoho poskytovatele,jdu k jinému a vyřešeno. Sečteno v obou případech mám to co chci nebo na co mám a musím být spokojený,a nechodím na fórum zbytečně plýtvat data na vypisování bezduchých úvah,jak je malý limit a jak si nic nestáhnu a jak je to špatné a jaký je ČTc zloděj(jako by ostatní nebyli)a další podobné hovadina.Prostě mám jenom to na co mám. Když si koupím Lamborghini,tak pak taky budu na netu brečet,že mi to žere 40 l na 100 a jaký je to zloděj. Když na to nemám,nekupuju si to,a jezdím trabantem.A je to jenom moje vina,že jsem neschopný a blbý,a nejsem schopný si na to vydělat.

Anonym (2.2.2006 08:06:41)

Pravděpodobně jste nečetl dobře text. Přečtete si pravidla FUP a zjistíte, že i při vyších zvolených rychlostech a překročení limitu, spadnete po celý měsíc na 128/128. Pokud chcete ADSL od Telecomu, musíte navíc platit i paušál za telefon, což u některých konkurenčních firem není. Tato fóra slouží pro předávání informací, zkušeností a rad. Samozřejmostí je slušná a kultivovaná forma projevu i mezi sebou.

angel of death (2.2.2006 09:39:44)

Já jsem četl text dobře,takže je mi to jasné.Není mi ale jasná věta"což u konkurenčních společností není"Když to tam není,tak prosím,proč k nim nepřestoupit,o tom je konkurenční prostředí. A za druhé,tady a kultivovaný projev,tak to opravdu nevím,většinou jsou to jen výkřiky do tmy. Přeji hezký den.

Anonym (2.2.2006 10:09:09)

souhlas! taky nechápu co tu furt řeší ty lidi s FUPem....pokud vím nabízí Telecom i tarify s neomezeným FUPem tak ať si pořídí tento tarif a sedí furt u PC a stahují a stahují ikdyž už mají dávno všechno stáhnutý....to je asi ta česká povaha, stáhnout všechno co najdu huráááá....hmm

Anonym (2.2.2006 22:45:12)

VÁŽENÍ SOUDRUZI A SOUDRUŽKY !!! Když to tady tak pročítám tak vážně nechápu.Na sousedním threadu jeden člověk těžce umírá kvůli tomu že mu sebrali jeho "vynikající" službu a dali mu novou,tady je diskuze o ničem,jak na schůzi UV KSČ, přitom "angel of death" má naprostou pravdu. Jdu si koupit nějakou službu, zjistím si oní všechny možné informace,POKUD SOUHLASÍM tak si ji koupím a du domu, POKUD NESOUHLASÍM tak ji nekoupím a jdu jinam.Vždyť přeci nabídek na českym trhu je hafo. 2. Nechaápu proč furt řešíte FUP. Sosáč si pořídí něco solidního (ten jediný není blbej !) Jinak abyste měli představu, bydlím na vesnici bez možností výběru (pouze 128 dsl žlutý mor(dslam 6km) nebo CDMA ),tak sem samozřejmě vybral CDMA.Mám FUP 1GB týdně, reálně 50 giga měsíčně, z toho 15 giga p2p. Asi jsem nemocný, protože se odpojuji tak jednou za měsíc, a opravdu stáhnu všechno co najdu. ale abych obhájil takto "nemocné" lidi, musím říct že ke mně příjde spousta lidí a těší se že ode mně dostanou něco co nemaj a počem touží(nemyslim sex),a to je zas pro mně uspokojující(nemyslím sexuálně), že sem někomu vyhověl a udělal radost(to je ona "nemoc").Takže snad již trochu chápete o čem to je stáhnout všechno co vidím, protože každý si něco vybere, a já můžu poskytnout jiným co oni neumí, nebo nemají šanci si zařídit ...

angel of death (2.2.2006 23:12:30)

to "nemocný":tvé přirovnání se schůzí UV KSČ je velice zdařilé a připomnělo mi jednu věc.Když jsme si doma v roce 1985 nechali zavést telefonní linku,tak nám ji zavedli s velkou slávou už v roce 1987,takže oproti dnešku to bylo daleko "lepší".A nikdo neprotestoval,což se u většiny lidí tehdy netýkalo jen telefonu.Ale to si většina těch co tu si tu tak strašně stěžují, nepamatuje,tedy pokud byli vůbec na světě.Dneska máme na co si vzpomeneme a je to jenom na nás,co jsme schopni si zařídit a už nemůžeme svalovat vinu na nikoho jiného,jen na sebe.Telecom je prostě jen firma,které jde o zisk,a to je fakt se kterým je třeba se smířit.Koneckonců byl v privatizaci na prodej,takže kdokoliv z vás ho mohl koupit a pak nám ostatním nabízet lepší podmínky,než jsou teď.

aladin (2.2.2006 20:43:07)

ty jsi dobrý magor a měl by jsi se léčit, trh , konkurence a tím pádem i kvalita za slušné ceny ti asi nic neříká! Neboj taky na tebe dojde !

angel of death (2.2.2006 21:40:17)

V rámci kultivované diskuze ti řeknu jen toto:Léčit se můžeš .Čemu říkáš kvalita za rozumné ceny.Nejlépe asi 10 Mbps a měsíční platba 5 korun,ne?To by chtěl každý a můžeš to mít.Odstěhuj se třeba do Japonska,co ti brání.Je to jenom na tobě,ty řídíš svůj život a ne Telekom.

angel of death (2.2.2006 21:44:48)

Ještě jsem zapomněl,v čem na mně dojde? Můžu ti říct že na mně už došlo v životě tolik věcí,že nějaké problémy s internetem a telekomem a další hovadiny pro mně nic neznamenají.To jenom někteří pořád řeší co a jak mít a co nejlepší a nejlépe zadarmo.Však to tak v tomhle státě potom také tak vypadá.

Anonym (2.2.2006 22:09:26)

Když tak sleduji tvoje příspěvky nezbývá mi, než souhlasit s Aladinem. A v čem na tebe dojde? Třeba někdy až se ti to bude nejméně hodit narazíš na ještě agresivnějšího hulváta než jsi ty sám.

angel of death (2.2.2006 22:20:51)

To nechápu,je v tomto státě vyjádření názoru a obrana proti tomu,že člověka někdo nazývá magorem "agresivní hulvátství"? V tom případě platí že všichni jsou blázni,jenom já jsem letadlo.

carolito (2.2.2006 23:13:40)

Souhlasím s Andělem smrti!!! Jeho vyjadřovací technika je sice svérázná, ale v zásadě má pravdu. Vždyť je na každém z nás, aby si vybral správně operátora dle svých potřeb. Pravidla hry jsou jasně stanovena před podepsáním každé smlouvy, a pakaliže jsou pravidla porušena, je jen na nás, jak to dál vyřešíme.. Proč tedy zbytečně brečet??

Anonym (3.2.2006 00:41:57)

ty jsi mimo :-)))))))

Anonym (2.2.2006 18:20:00)

ja sem vod soboty ve fupu s idealem - neumyslne/omylem sem to prepisk a ted mam 64/64 a hrozny lagy + ping na google.com 180ms takze hruza. nedali se s tim otevrit cca 4 stranky najednou - to je ta agregace......:( 1:50 pri 1024 mozna v poho, ale jak spadnete do fupu, tak pochopite co znamena 1:50 :(

Anonym (2.2.2006 18:21:25)

este dodatek, kdybych srovnal 64/64 adsl 1:50 54 dial up tak jednoznacne vyhrava dial .......:) vivat vysokorychlostni internet

DDD (2.2.2006 21:20:39)

Nevim co porad resite, pochopte uz konecne , ze telecom ridi obchodnici!!!!! Pochopte, ze techniku se na nazor nikdo nepta. Hold to, ze je telecom spanesky je naprosto k nicemu. Zadny zmeny se nekonaji spise vse je k horsimu. Nebo si snad myslite, ze obchodnik rozumy technice????? ,)

David (2.2.2006 23:43:59)

Pánové ale uvědomte si taky, PRO KOHO je tarif 512/128 s 1 GB limitem... To není na stahování čehokoli, to je pro lidi, co prostě potřebují jen být online, ale nemají velké datové nároky (třeba potřebují inet kvůli nepřetřžité ICQ komunikaci atd.)... Je mi líto, že se vám tohle asi někomu nebude líbit, ale buď budete mít internet za kaček a nebo stahovat... Obojí těžko...

otys (4.2.2006 00:04:03)

Hrůza bych ho přímo nenazval , ale navýšení rychlostí je samozřejmě jen polovičatost, pokud k tomu adekvátně nenavýší limity tak si jen stejný limit vypotřebujeme 4xdříve a pak zase šnečí rychlost až do konce měsíce. Telecom přitom navýšit limity může aspoň alternativcům je vyšší prodává a vlastním klientům je snižuje. Už jsem na fóru zaregistroval i případ, že na 2048 se prostě dotyčný technicky nedostane, takže musí zůstat na 512, ale ouha předtím byl limit 1GB týdně a ted´1GB měsíčně, sám si to Telecom komplikuje a lidi budou jen naštvaný. ..