Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Má někdo ze západních Čech zkušenost s ADSL od GTS?

Má někdo ze západních Čech zkušenost s ADSL od GTS?

Ness (18.1.2004 13:46:33)

Má někdo ze západních Čech zkušenost s ADSL od GTS? Slyšel jsem,že ti poskytovatelé ADSL s neomezeným objemem dat jsou na tom bídně s rychlostí.

Anonym (18.1.2004 16:47:34)

Zkušenosti by už někdo mohl mít. U GTS vidím hlavní problém v tom, že je tam minimální doba používání půl roku. a výpovědní lhůta 1 měsíc. Takže pokud s e ti to bude sr.. od samého začátku, tak tě čeká veselý půl rok. Na druhou stranu za půl roku s tím určitě něco udělají, takže těžko říct, jestli doporučit nebo ne. Záleží také, k čemu to ADSL chceš. Na stahování to sice je, ale řekl bych, že spíš v noci, kdy tím nikoho moc obtěžovat nebudeš. Pokud stahovat nehodláš, je výběr mnohem širší. Bohatě ti bude na surfování stačit 3 Giga.

Anonym (18.1.2004 17:06:07)

No nevim teda :) ja toho 2x moc nenastahuju a z normalniho serfovani udelam nekolik 100vek MB za den :) takze 3GB je myslim malo.

Anonym (18.1.2004 17:08:47)

Nesmíš u toho sedět 10 hodin za den.

Anonym (18.1.2004 17:28:35)

Ten kdo chce pausalni internet u netu vetsinou je docela casto :)

(19.1.2004 14:57:23)

Asi tak :))) To by nedavalo smysl abych chtel inet za pausal a byl na netu hodinu denne :)

Anonym (19.1.2004 19:36:33)

To by mne zajímalo co tam těch x hodin za den děláš? pokud to teda nemáš k práci=obživě.

Miroslav Šilhavý (19.1.2004 19:40:24)

To je známý paradox v připojení k internetu - ti, co ho nemají na to, aby na něm vydělávali, chtějí pochopitelně nejlepší ceny, ale taky protočí ze všech nejvíc, daleko víc, než ti, co na netu sedí od rána do večera a pracují ;-) Nemá cenu se tím zabývat, tak to prostě je a určuje to směr.

DJ.G (21.1.2004 15:51:50)

Zdravim, chci si ADSL od GTS zridit, jsem stredocech, u Neratovic... koukam ale nikdo tu nepise jestli to ma a jak to slape, pisete tak trochu mimo misu nemyslite.... co nejaky prakticky veci.. zdar DJ.G

Miroslav Šilhavý (21.1.2004 16:00:57)

Je to jednoduché - GTS přišli s výhodnou nabídkou teprve nedávno, takže ještě je předčasné stanovovat, jak to u nich dopadne. Proto raději chvíli počkejte. Zatím všichni, kteří nabídli neomezená data fungují nevalně, GTS zatím ne, ale přijít to může jakmile získají (a telecom jim zapojí) více zákazníků.

(19.1.2004 20:00:19)

nezalezi na tom jeslti to je k praci nebo ne... ono kdyz ma nekdo dial-up tak se mu to tezko chape ze treba nekdo ma pripojeni dlouhe 10 hodin... protoze dial-upista si mysli, ze se to musi vyuzit.... takze u 10 hodin dlouheho pripojeni neznamena, ze vazne 10 hodin do toho cucim, ale treba sotva pulku z toho casu... ale to lidi s dial-upem nikdy nepochopi :) Jde o tu "pohodlnost" ze kdyz proste chci neco poslat, tak to udelam HNED, nebo pokecat na ICQ, tak proste taky HNED, zadny cekani, zadny odpojovani, proste nic mi v nicem nebrani... to same jako pouzivani pocitace.... to take neni zpoplatneno casem (kdyz zanedbam poplatky za elektrinu).. takze kdyz proste chci tak k tomu kompu sednu a hotovo... nikoho se na nic neptam jestli nahodou sem nepretah hodinu denne.... ale zkus odpovedet, jestli by jsi si porizoval inet za pausal, pokud by ti stacilo byt na netu hodinu po seste odpoledne.... rek bych ze odpoved bude NE... Ja nerikam jak je to drahy nebo omezeny.... 10GB opravdu staci pokud nekdo nestahuje warez.... 6GB je taky v pohode .... 3GB by se take daly zvladnout.... Ja mam od zacatku ledna 2,5GB, a to jsem stahl jednu hru, takze to je vazne znamka toho ze to staci :)

Ness (18.1.2004 17:26:20)

Jde mi hlavně o to,zda mám jít do ADSL 512/128 ve dvou lidech nebo raději sám do WI-FI 64 kb/sec za 500kč bez limitu dat.

Anonym (19.1.2004 06:29:53)

Jednoznačně WiFi. Ono to možná vyjde totiž nastejno, pokud se chceš o to ADSL s někým dělit. A 500 Kč je dobrá cena, neříkám nejlepší, ale dobrá.

Anonym (20.1.2004 20:43:26)

mam adsl od GTS jsem sice ze SM ale 110 pro spokojenej.

tajtrlik (22.1.2004 12:47:11)

IP mas pevnou ? Jakou mas rychlost a kolik platis ? Data neomezena ? A jakou mas prumernou rychlsot sosani a ping na gamesy? Tak to by asi bylo vse co bych chtel vedet :)