Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Ktereho poskytovatele by jste dopoucili??

Ktereho poskytovatele by jste dopoucili??

Pinky (7.2.2006 19:35:57)

Zdravim vsechny a prosim o radu. Mam v soucasnosti pripojeni pres mikrovlnu 512 Kbps, sdilene v 5 lidech, kazdy vlastni IP, ale velmi mi kolisaji hlavne pingy v ruznych obdobi dne, takze pro hrani velky problem. Zvazoval jsem ADSL, ale potrebuju poradit: - v P2P DC++ je pri pripojeni pres ADSL aktiv nebo pasiv? - v P2P emule prime spojeni (zeleny indikator spojeni do site) pres adsl? - a pak ten pozadavek na nezpozdujici pingy kvuli hrani.... Zdal se mi vhodny bud CT Internet expres ideal (ale jen zminuji moznos vlastni IP, asi za poplatek) nebo Volny ADSL 768. Co by jste doporucili na zaklade vlastnich zkusenosti? chci se veji tak 800-900/mesic max. Diky predem za radu, Pinky

Wasabi (8.2.2006 10:44:19)

Doporucil bych ti http://www.ahoj.cz/index.php?p=cenik_tel&sub=cenik_int sluzby free 1M,2M,4M sou fakt paradni jen zalezi na dostupnosti... no a s teme pingama to bude asi tom, ze vas je na 512Kb\s proste moc.

Wasabi (8.2.2006 10:47:24)

Dostupnost zjistis tady: http://www.ahoj.cz/index.php?p=internet&sub=pokryti

Anonym (8.2.2006 18:35:36)

Hmmm - Ahoj jenom přeprodává služby Contactelu, Contactel patří GTS Novera a o GTS víme své...

Anonym (8.2.2006 17:10:39)

Nejvíc se mi tam líbí "Únorová akce USA za 1,70 Kč/min" :-)))))))))))))) A přitom každý gramotný uživatel internetu si nainstalaluje nějaký Voip program (tedy kromě nechutně předraženého Skypu) a může volat do USA co hrdlo ráčí ZDARMA - na pevné linky i mobily.

Nargon (8.2.2006 11:19:25)

1] Ano Activ jede, kazda adsl pripojka ma jednu vlastni verejnou IP. Ikdyz je tu nekdy problem s firewallem na PC nebo natem u ethernet modemu. 2] tak toho jsem se nikdy nevsim, ani nevim ze to tam je. Ale jestli se ptas jestli muzes byt HighID nebo budes stale LowID, tak muzes byt HighID, ale stejne problemy jako v bode 1. 3] nevim co tim presne myslis. Ale pingy jsou vcelku ok. A urcite dobra rada: nestahovat, kdyz chces hrat.

Pinky (8.2.2006 17:40:35)

jojo, zelena v emule je HighID, nejak jsme byl mimo kdyz jsme to psal a tak ten neobratny opis toho co vlastne jsme mel na mysli. Ale jetli jede active v DC tak by mel jit i HighID v emule... No pri hrani nestahuju, ale kdyz mi misty zacne ping lagovat nad 400ms tak me proste server nenecha.. a jesti ostatni jedou tak jsme doufal, ze nejak mam proste tu 1/5 pro sebe a ze to nezalaguje,... ale v poslednich mesici ci dvou je to cim dal vetsi problem... Uz jsme koukal ze do tehle ceny bych se vesel s nejakym tarifem 20GB limit, coz na mych 10-15 pro zacatek staci... Proste to vypada ze sdilena 512 za tuhe cenu nema v soucasne dobe zadne dalsi opodstatneni a za ty penize muzu mit vic....

Anonym (8.2.2006 21:19:40)

mám emea free a jsem velice spokojen ale papírově se mi zdá dnes nejvýhodnější bluetone premium za asi 480 bez dph máš 1Mbit neomezeně to ti nikdo nenabídne jde o to jsi-li v dosahu

Rada (9.2.2006 18:10:14)

Velmi zajímavou nabídku má společnost ANTAGIRO. Máme od nich připojení v Kroměříži a běhá to velmi pěkně. Za pětikáčko minimální rychlost co jsem zatím změřil byla 630 Kbps ale už mi tam cvrkalo i 4150 Kbps. V průměru to zatím chodí cca 1700, pingy jsou velmi slušné do 35ms se 100% návratností.. Pokud dosáhneš na jejich připojení doporučuji vyzkoušet, nabízejí takovou možnost u WiFi zdarma. Koukni na jejich stránky antagiro.com.

SPID (19.10.2006 16:50:48)

Chcem vam povedat, že pán Hataš je medzinárodný podvodník, nie je málo firiem, ktorým dlhuje peniaze, spoločnosť Antagiro je virtuálna firma, ktorá nefunguje. S menom pána Hataša sa spája niekoľko zaujímavých ľudí, ktoré nechcem menovať, pretože si snáď uvedomia, že ich meno by nechceli videt visieť na vývesnej tabuli zvanej Internet a urobia, čo treba. Takze RUKY PREC od firmy aj danej osoby!!!