Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Kvalita WIA ADSL.

Kvalita WIA ADSL.

Johan (15.2.2006 21:49:01)

Mám zájem o připojení přes WIA ADSL. Zajímají mě veškeré zkušenosti s tímto providerem. Za jakoukoli objektivní informaci děkuji.

M.G. (26.2.2006 12:29:38)

ADSL od Firmy WIA mam cca od 28.1.2006, tedy cca měsíc, konkrétně WIA 512 SPEED (512/128 5GB) a službu si nemůžu vynachválit. Služba je maximálně stabilní, rychlá, spolehlivá a to i vzhledem k mé vzdálenosti od DSLAMu a to 5830 m. Jedu na linkách CTc, nemam vzhledem k geograficke poloze tu moznost pouzivat linky Telenor ci CRa. Průměrná rychlost stahování kolem 55 KB/s, ping na seznam.cz 14 ms, online hry nevim jak jsou kvalitní, již nejsem aktivní ba ani pasivní hráč. Služba byla na základě objednávky zřízena do cca 10 dnů tuším, lidé z WIA jsou vstřícní, odpovídají na mé dotazy emailem, jiné jejich služby jako email, FTP apod nevyužívám, mám vlastní web hosting včetně těchto služeb. Prostě zkráceně řečeno, nebál bych se jít do toho, mám s nimi do této doby jen samé pozitivní zkušenosti. Zůstanu u nich jak to bude jen možné. Tedy doporučuji.

Jordan (4.4.2006 12:53:44)

Tak to mas kliku. Ani mne dosud neodpovedeli na jediny email, ktery jsem jim zaslal. Nastesti komunikujou alespon po telefonu. Tam ale vstricni jsou, to je pravda. Mam u nich teprve objednavku, takze kvalitu sluzeb nemuzu popsat.

Honza (6.3.2006 19:20:41)

Puvodne jsem si chtel take zridit ADSL od WIA,ale neodpovedeli mi na zadny email,ktery jsem jim z dotazem poslal.

Pavel Nasraný (23.8.2011 16:13:42)

Zkušenosti s WIA ADSL velmi špatné, vůbec se nestydí kasírovat poplatky za nedodané služby - mimořádně poruchová služba ADSL. Navíc mají neustále problémy při zajišťování servisu na zařízení O2, které si pronajímají a výsledek napjaté komunikace mezi WIA a O2 odnáší zákazník ... nakonec tedy vyplyne, že za poruchy konektivity může počítač nebo jiné zařízení zákazníka a pokud po opakovaných výpadcích konektivity odstoupíte od smlouvy, pak vám WIA pěkně doúčtuje veškerou promarněnou částku, o kterou jste WIU svým předčasným ukončením smlouvy připravili. Dejte si tedy mimořádný pozor na znění těch pasáží smluv, kde WIA garantuje konektivitu, poř. kde se bude jednat o poruchy konektivity a jejich smluvní ošetření. Dejte si pozor na situaci, kdy např. během jednoho měsíce budete více jak 10 dní bez konektivity a kdy Vám již dojde trpělivost a smlouvu vypovíte, aby z uzavžené smlouvy neplynuly vysoké poplatky za předčasné ukončení smluvního vztahu ... za blbost se platí, dejte si bacha.

ripper6 (10.11.2011 22:52:34)

Celkem zajmave mam taky obavu jinak cena VDSL je u nich dobra ale modem za 1200czk se me platit moc nechce. Odrazuje me tam placena linka.