Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Zrušení ADSL - jak dlouho trvá?

Zrušení ADSL - jak dlouho trvá?

MV (24.2.2006 13:49:47)

Nevíte, jak dlouho může Telecomu trvat zrušení ADSL služby(IE Ideal, smlouva bez závazku)? Volal jsem na jejich bezplatnou linku, opearátorce jsem vše řekl a že prý se mi ozvou lidi, co to přímo mají na starost a domluví to. Zatím nikdo nevolal ani mě jinak nekontaktovali. Nerad bych třeba platil zbytečně další čas, když už službu nepotřebuju a nepoužívám.

Thorough (25.2.2006 02:35:44)

Je mesicni vypovedni lhuta ktera bezi od okamziku doruceni vypovedi smlouvy, vypoved je potreba podat pisemne. Ten kdo Ti ma volat nema na starost ruseni, ale ukecavani lidi, aby nerusili, nic vic.

MV (25.2.2006 06:17:30)

Dík moc za informace. Ale to si ze mě dělají srandu, ne? To mi to na tý infolince nemohli sakra říct? Ale co můžu chtít od takovýho šmejdskýho podniku, jakým ČTc je. Zlatá wifi.

Anonym (25.2.2006 14:36:00)

soudíš podle sebe, co?

MV (25.2.2006 15:54:30)

Podle sebe? Ty snad v tomhle Telecom hájíš? Já jenom chtěl říct, že by aspoň mohli říct potřebný informace, ale jim jde jen o rejžování a aby jim lidi co nejvíc a nejdéle platili. To férový jednání rozhodně není.

Anonym (25.2.2006 20:34:07)

a proc by ti meli cist smlouvu nebo vseobecne podminky? Jsi-li nesvepravny, bez do Bohnic :-) Vsadim se ze mu zavolaji 1. brezna :-))

Anonym (25.2.2006 21:17:01)

Z Bohnic ?:-)

bývalý IE (3.3.2006 15:44:21)

Moje zkušenost - vypovědět smlouvu písemně, zaslat doporučeně na adresu Telecomu(Český Telecom a.s. - IOL, Olšanská 5, P.O. Box 106, 13034, Praha 3). Není nutné používat konkrétní formulář, lze výpověď sepsat volnou formou, ale uvést správně všechny nutné údaje - nejlépe podle smlouvy o zřízení IE. Jako důvod ukončení smluvního vztahu napsat výpověď. Výpovědní lhůta je 30 dní a začíná běžet dnem přijetí výpovědi(tj.akceptovali jí) Telecomem. Podle informací je možné po cca 14 dnech od odeslání výpovědi na infolince zkontrolovat stav vyřízení a měli by už vědět termín, do kdy bude služba zrušena.