Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Mate nekdo Volny ADSL 3072? Jak jste spokojeni?

Mate nekdo Volny ADSL 3072? Jak jste spokojeni?

Honza (6.3.2006 19:19:21)

Ahoj, chtel bych se zeptat,zda mate nekdo Volny ADSL 3072? Jak jste spokojeni? Dik.Premyslim,ze bych si tohle ADSL pripojeni poridil.

Tomas (7.3.2006 09:37:24)

No, do soboty jsem spokojeny byl. Nevim, jestli je to tim hromadnym navysovanim rychlosti, ale od soboty mi pripojeni pada kazdou chvilku. Za vcerejsek se mi modem odpojil 159 x (informace z infolinky telecomu) a vecer nechtel nabehnout vubec, dnes nabehl kolem 9.00, otazkou je na jak dlouho. A pri reklamaci?? Odpoved znela "technici se Vam ozvou do nekolika dnu". To je parada, obzvlast, kdyz manzelka pracuje z domova a jeji prace na internetu zavisla :(((

Tomas (7.3.2006 10:04:56)

Omlouvam se, spatne jsem si precetl nadpis. Dotaz byl na Volny, moje reakce byla na pripojeni Internet Express od CT. Pardon.

Anonym (7.3.2006 09:42:10)

To nemyslíš vážně?! 3072 nabízí Volny pravděpodobně jen přes ČTc, ostatní mají lepší ceny a hlavně lepší doplatky za nadlimitní data jak Volny. Nebuď hloupej a podívej se jinam!

Anonym (7.3.2006 09:53:06)

Aaa - pan je patrne konkurentem VOLNYho. :o) Protoze mi staci letmej pohled laika na ceny, vypnutou FUP a VOLNY mi vubec nepripada spatnej napad ...

Anonym (7.3.2006 13:05:49)

Kdybych byl konkurentem, tak mu budu vnucovat nějaké konkrétní připojení. Volný má bohužel v současné době nic moc zajímavé ceny (spousta konkurence má lepší), vypnutou FUP má kdekdo také a příplatky za data nad limit má momentálně VOLNY bezkonkurenčně nejhnusnější! PS: ceníky znám, "hrabu" se v nich denně. Takže než tady opět něco plácneš, projdi si i Ty ceníky jiných...