Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Poskytovatel s kratkou vypovedni lhutou

Poskytovatel s kratkou vypovedni lhutou

Leos (11.3.2006 13:11:48)

Chci si poridit na jeden nebo dva mesice internet. Adsl se mi zda jako nejlepsi reseni. Poradite mi poskytovatele, u ktereho by bylo vyhodne sluzbu objednat s ohledem na kratke vyuziti? Tzn. abych neplatil vysoky aktivacni poplatek a neuvazal se na 12 mesicu nebo podobne. Staci mi nektery z nejlevnejsich pausalu. Samozrejme jsem uz hledal sam a kdyz jsem myslel, ze jsem nasel, byly v rozporu informace na www a ve smlouve. Diky.

Michalall (11.3.2006 14:51:03)

Mno kdybys měl dostupnej Karneval tak je to jasný,ty to maj na tak krátkou dobu prej výhodný,ale takhle by šlo ADSL od Telecomu,dej si závazek,aktivace bez závazku je 990 bez daně...když pak po dvou měsících vypovíš smlouvu tak zaplatíš něco kolem 750 bez daně jako zbytek aktiv.poplatku za předčasné ukončení smlouvy...o ničem lepším nevím

Amigo (11.3.2006 18:39:51)

Rozhodne ne Bluetone, s trimesicni vypovedni lhutou muzou jit do ...... A nez s nimi podepsat smlouvu, tak to radsi s dablem, chteli by po Tobe polovinu vsech plateb vychazejicich do konce zavazku. Zlatej Telecom.

Anonym (11.3.2006 20:21:29)

Amigo: seš obyčejnej blb!

Amigo (11.3.2006 20:43:53)

Omlouvam se, v ramci vylevani si vzteku na tuto firmu me to uklouzlo. Zbytek je bohuzel pravda.

Anonym (11.3.2006 21:28:54)

A co tak hrozného Ti udělali? Před podpisem smlouvy si ji snad každý přečte a pokud se mu něco nelíbí, tak nepodepíše a hledá jinde. A pokud jde o doplácení do konce závazku: někdo chce ne 50% ale celých 100% zbývajících paušálů a ještě poplatek za zrušení služby :-( Je pravda, že ČTc má při předčasném vypovídání smlouvy asi nejlepší podmínky, kdy se doplácí jenom poměrná část aktivace. Naproti tomu Radiokomunikace Ti nabídnou za méně peněz lepší služby, ale je to bohužel podmíněno 12 měsíčním úpisem a poplatkem 50% za paušály do konce závazku při předčasném ukončení. Po skončení ročního závazku je výpovědní lhůta 14 dní a počítá se od 1. dne následujícího měsíce.