Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > GTS Novera lepsi nez Telecom?

GTS Novera lepsi nez Telecom?

Jménojosa (17.3.2006 18:35:37)

jaky mate zkusenosti z GTS Novera je lepsi nez CT konkretne ve vsem,pingy,rychlost,stabilita,technicka podpora, piste jake mate nazory a fakta diky moc.

Cebrus (17.3.2006 19:15:54)

Ano jsem uživatelem připojení od GTS Novera. Konkrétně: V tuto chvíli Basic 3072/256 objednánu mám verzi PROFI na stejné rychlosti a pomalu si začínám myslet jestli jsem neudělal chybu. Do úterka tohoto týdne vše OK tak je nechcu zatracovat, ale mají co zlepšovat. Pingy - velká závislost na době měření. Rychlost - prum 60-70% Stabilita - Od té doby co vyrukoval CT s masivní reklamou to je v prd.. Techniká podpora: Oblíbená věta "Četl jste si provozní a reklamační podmínky?" Všude je to stejné. Dokud to funguje je to brnkačka. Když se to posere je to horší.

Anonym (17.3.2006 19:30:59)

moc diky muzes upresnit ty pingy diky!

Cebrus (17.3.2006 19:39:35)

Kamaráde rád bych ti to napsal v tuto chvíli je moje linka nefunkční. Viz vlákno v Obecných.Tato konverzace probíhá z podnikového počítače mého zaměstnavatele. ( Doufám že se tu nedozví ) Ale co jso tak pamatuji skoro vždy pod 100 dokonce v noci se tu a tam objevilo i méně než 8. Jak jsem psal jak kdy. Ale dřív bývaly horší časy.

Anonym (17.3.2006 19:49:03)

oki diky a muzes me rict kolik tak je v prikazovem radku? a kde bylo tech 8 kde si to meril? dik

Cebrus (17.3.2006 20:03:10)

Žádna příkazová řádka, přímo ve hře, Většina her ti to napíše hned při připojení k hernímu servru. Samozřejmě u nás ne v zahraničí to ty pingy taky podle toho vypadají. Jen ti už neřeknu na kterém to bylo ale bylo to zaručeně u nás. Angličtina mi totiž moc nejde. Ale v době kdy si LANku zahrajš i po netu to jde . (Třeba s kámošema)

Mephisto (17.3.2006 20:22:51)

Jsem řpipojen přez DSLAN GTS novery ale muj rpovider je NEXTRA a s jejich službami jsem nadmíru spokojen. Mám FUN 2MB FUP 20GBping max 15 MS zřízení bylo asi za 5 dnu od podepsání smlouvy prostě bez rpoblémů zatím bez jediného výpadku. Můžu jedině doporučit

Anonym (18.3.2006 16:28:23)

jj diky vsem myslite ze GTS Novera je teda ok jo?

earnil (18.3.2006 16:37:53)

Ono je to asi v podsatatě jedno. Ono to všem ISP obecně celkem jede. Když se dostaví problém, všichni se ho snaží vyřešit. Prostě bude záležet na tvym konkrétním případu. Spíš si vybírej podle toho, co od toho připojení očekáváš. Jestli chceš stahovat, nebo hrát hry, nebo mít jenom levnou přípojku na stahování mailů.

Anonym (19.3.2006 09:35:15)

Jen počkej, až to bude jen GTS Novera: ji rezidenční zákazníci nezajímají, je to jen otravný hmyz co furt obtěžuje, nadměrně využívá služby a platí směšné částky!!

Anonym (19.3.2006 14:36:24)

Cau mam taky GTS, služba basic 3Mb/ poslal jsem obědnávku na přechod na profi 2Mb, byla mi potvrzena a podepsaná smlouva poslána už 1Března, volal jsem už párkrát na technickou podporu, ty mi řekli, že už to má u sebe telecom a závisí to jenom na něm, kdy mi přepne na službu profi....... jinak mě to pěkně sere, když někdo něco udělá rychle (GTS mi poslalo zpět tu smlouvu asi za 3 dny) tak ten zasra... telecom to všechno brzdí, jinak než jsem to posílal, tak mi tvrdili, že by to mělo bejt zvýšený do 10ti dnů, - už je to skoro dvacet a pořád nic :-( jinak rychlost, pingy i dostupnost, kterou mi GTS už rok poskytuje je plně vyhovující a jsem s ní spokojen.

gfgfgfg (19.3.2006 22:57:07)

Hoja hoja, a co tohle...? Klikněte několikrát po sobě... ... ??? Vaše průměrná rychlost připojení je: 6.01 Mbps Vaše rychlost stahování je 769.91 KB/sec. z našeho serveru. 28.8 kbps dial-up 33.6 kbps dial-up 53.3 kbps dial-up 56 kbps ISDN 128 kbps ISDN 384 kbps DSL 768 kbps DSL 1000 kbps DSL 1500 kbps DSL/T1/Kabel 6159.3 kbps YOU OPAKOVAT ZAVŘÍT

gfgfgfg (19.3.2006 22:59:56)

P. S. viz em-links... ??? ... ???

Anonym (20.3.2006 14:55:36)

Vaše průměrná rychlost připojení je: 29,496 Mbps Vaše rychlost stahování je: 3,687 odezva min: 4,9 ms

lolek (25.3.2006 15:29:03)

FU .. co to máš ty prase :D ... nějaká fixlajna, ale neslyšel sem, že by je dělali asymetrický ...

Anonym (18.3.2006 17:16:21)

Už ani za nic k těmhle zmr***. Upíšeš se jim na rok (jinak to nejde) a můžeš zapomenout na jakoukoliv změnu tarifu (max na dažší + upis dalších 12 měsů) a vypoVĚZENÍ = 150% zak každý měsíc.

Anonym (18.3.2006 17:35:13)

no receno ja potrebuju na vsechno:) (online hry,stahovat-v mire, + ostatni zaklad veci ) mam do toho jit?

Anonym (18.3.2006 17:36:09)

a jeste se me libi jejich verejna IP v cene!coz Telecom nema:(

Anonym (18.3.2006 18:33:08)

Kecy Veřejnou IP má i TELECOM, jen za pevnou, která se ti nemění (jako kdyby se měnila) se připlácí = na torrentech DC++ a pod jsem activ, pevnou potřebuješ na jen na založení serveru a podobný pič***

Anonym (18.3.2006 19:03:56)

urcite do GTS Novery nechod!!!! je to ten nejvetsi mor v cekem internetu co existuje........

Anonym (18.3.2006 19:41:43)

oki diky tak radsi ten Telecom no:)

Thom York (19.3.2006 07:07:46)

U Telecomu si zacáluješ aktivaci + moden a nemusíš podepisovat závazek a pak když nebudeš spokojen/najdeš něco lepšího tak je pošleš do .... :-)

danik (19.3.2006 12:20:48)

a co Bluetone Classic? (pokud nejde Premium). To vypada take velmi solodne vcetne moznosti vybrat si, zda snizovat rychlost nebo platit za data nad limit

Maxi.Cartmen (19.3.2006 19:43:48)

Taky dobrá nabídka ,ale pak je to horší z předčasným odstoupení od smlouvy.Nevim přesně jak to je ,ale určitě to není tak laxní jak u ČTc.Když víš jistě ,že to těch 12 měsícu v poho zvládneš tak v klidu do ČRa,ale když víš ,že třeba za 6 měsíců bude u vás něco lepšího,tak radši ČTc .Tam odstoupení nestojí v přepočtu z ostatními nic.

Martin (20.3.2006 15:11:01)

Mám GTS 2048/256 asi 14 dní a zatím mi to šlape výborně.Nejsem žádný stahovač objemných dat,jen občas,co se líbí mě,takže FUP je zde dobrý a plně s ním souhlasím.Proč by jiní měli stahovat za stejnou cenu ohromné množství dat než ti co stahují občas.Doporučuji.

David (20.3.2006 16:22:15)

Odopvím otázkou - podotýkám, že taky nejsem stahovač a můj domácí traffic je většinou do 10 GB měsíčně - ale přesto : a proč by nemohli ? Když se ta služba evidentně za tu cenu s třeba i neomezeným objemem dat DÁ (viz ČRa) nabídnout, tak proč by nemohl někdo linku využívat víc, než já? Za předpokladu, že to nevede k drastickému úbytku kvality služby u ostatních "hodných" uživatelů, co nestahují moc? Že já doma "natahám" měsíčně deset giga přece nemusí nutně znamenat, že musím být naštvanej na někoho, kdo si za stejný peníze natahá padesát? Jen říkám - za předpokladu, že tím výrazně netrpí ostatní... Ale zazlívat někomu "programově", že linku využije více, než já? To je jako kdybych si koupil dálniční známku , pro "strejčka příhodu", a pak nadával na všechny ostatní, protože se ukázalo, že já tu dálnici zas tak moc nevyužívám a oni ano, za "stejnou cenu"?

Thom York (20.3.2006 17:17:03)

Každej nemá DVB-T/S/C tak proč nekouknout na očko - 1,5Mbit to ti pěkně točí tarffic a k čemu chceš jinak používat to Xmegové ADSL ?? Snad ne ke stahování pošty a prohlížení webu jak vás nutí pošahané firmy typu GTS, TISCALI...

earnil (20.3.2006 23:33:21)

Pokud použiju tvoje přirovnání, tak to je přesně důvod, proč kamiony platí za dálniční známku víc:-) Jinak "stahovači" skutečně omezují ostatní uživatele, zvlášť, pokud se jich sejde víc najednou.

Anonym (21.3.2006 00:13:38)

To se vám snaží jen namluvit jinak by TELECOM nemoh poskytovat EXTREME tarify a v zahraničí taky slovo FUP neznaj. Omezení pocítiš u sdílené (WIFI...) ale ne u agregované linky (ADSL)

David (21.3.2006 08:58:17)

Kamiony ano, ale kamion je v mém přirovnání spíše rychlejší (4Mb oproti 1Mb) připojení... Tohle je čistě využití linky... A pokud jde o to omezování - jsem u Nextry víc , jak rok... V podstatě do loňského září to jelo bez FUP a jelo to naprosto v pohodě... Problémy s provozem začly až po aplikaci FUP, do té doby byli všichni spokojeni a stahovali,co hrdlo ráčí... BTW to, co tady ten nuzák Kraus proklamuje jako "rychlej internet", to už ti dávaj v civilizovaným světě pomalu zadarmo ke kafi...

Anonym (21.3.2006 10:40:20)

Presne tak, tahani je to, kolik toho za rok najezdi a tam to omezeni neni.

Karl (22.3.2006 11:27:14)

Chyba - tahani je tezky naklad (mnozstvi dat), kterym zatezuji dalnice (ADSL), kdyz uz ;o)).

David (22.3.2006 19:46:50)

Není, to je jako kdybys napsal, že když budeš jezdit osobákem 100x, tak bys měl platit jako kamion a když 10x ročně, tak jako osobák.. Je to jen vyšší využívání zakoupeného... A podívejte se na okolní země, tam většinou nic jako FUP limit 10 GB nebo 8 GB na měsíc u 1M tarifu neexistuje... A ADSL jim tam chodí... A i ty dálnice maj v lepším stavu... Jen tady nějakej kokot vymyslel, že kdo stáhne 10+ GB za měsíc na 1M tarifu, tak je nutně nežádoucí a je potřeba mu přistřihnout křidýlka...

Thom York (22.3.2006 19:55:05)

U mega to ještě chápu, prostě služba pro lidi co nechtěj moc platit, ale omezení u vyšších rychlostí ??? K čemu je pak 4mbit ??? snad ne k prohlížení webu .....

David (22.3.2006 22:50:40)

No hlavně když to vezmeš, tak to proklamované "sledování televize, stahování videa", je pak lež jako věž... Teď jsem tak počítal, že při streamu 400kbps (ano, nerad sleduju ČT24 v okýnku 2x2 centimetry) to "udělá" 9 GB za 50 hodin sledování... To věru není moc... No jinak FUP u nižších tarifů je IMHO hlavně proto, aby se lidi přestěhovali na vyšší (a dražší), dost lidí si nekupuje vyšší rychlost proto, že by ji potřebovali nebo nějak podstatně využili, ale koupí si tím i vyšší limit, o který jim jde... Z hlavy bych teď dal dohromady tak 8-10 lidí ze svého okolí, co si platí dražší tarif jen kvůli vyššímu FUP limitu, rychlost jim jinak stačí... No a ještě k FUP - není bez zajímavosti, že u Nextry to jelo dost dlouho bez limitu, lidi stahovali co hrdlo ráčilo a byla pohoda... Větších nadávek jsem si tu na foru všiml až po aplikaci FUP - výpadky internetu, nespolehlivost služeb, strašná rychlost a pingy atd.. IMHO by to síť v pohodě zvládala, každej si v klidu stáhne co potřebuje a za chvíli ho to stejně omrzí (já jsem v "nelimitním" období přešvihl na 1M deset giga jen jednou jedinkrát za 3/4 roku co jsem to bez FUP měl) a těch pár psychopatů masturbujících u statistik, jestli stáhli víc než kámoši, by se v tom množství normálních lidí zcela spolehlivě "rozpustilo"... Ale na druhou stranu, PROČ dělat službu "zbytečně kvalitní", že? Český zákazník je od přírody nenáročný tvor a když ho "naučíme" na FUP, tak bude pěkně hodnej a linku bude využívat z deseti procent a bude pohoda...

earnil (24.3.2006 01:36:41)

Ono to bohužel není uplně takhle jednoduché. Pokud se nepletu, tak u Nextry, než zavedla omezení byly dost značné problémy s agregací. Znám pár lidí, co jim to tradičně večer padalo na 4 - 5kB/s. Ale samozřejmě záleží na místě. Jinak, co se FUP týče, ono se na to nedá koukat zase tak úplně černobíle. Zejména v "českých" podmínkách. Zkus se zamyslet, co by se stalo, kdyby náhodou někdo nabídnul připojení 512/128kbps bez FUPky tak za 900,- s DPH. Imho by se stalo to samé, co s stalo s CDMA. Během měsíce CDMA skolabovalo a zcela prokazatelně proto, protože se tam natáhla většina "stahovačů". Je potřeba si uvědomit další věc. V současné době skoro každý chce vidět tenhle a támhleten film, slyšet tohle a támhleto album... No ale prachy na to, aby jsme si to koupili v obchodě prostě nemáš a do půjčovny to přijde až kdo ví kdy. No a tak lidi stahují.... A proto si myslím, že levné připojení pevnou linkou bez FUP prostě ještě nějaký čas nebude možné:-( Alespoň ne v rámci nějaké masovější nabídky. Jasně, že támhle Venca, co si za kravínem postaví APéčko něco takového může nabídnout.

Thom York (24.3.2006 15:06:52)

Není pravda, když X tisíc lidí sosat 24 hod z nějakým blbým 512kbps tak telecom určitě nepoloží a potom za 900Kč ale bez DPH už pořidíš EXTREME http://www.internetexpres.cz/web/cz/ie_extreme/index.html

David (24.3.2006 16:54:00)

Jistě, ty znáš pár lidí a já tohle forum už celkem pravidelně navštěvuju víc jak rok, můžu říct, že na Nextru a KVALITU (neplést s brekotem nad FUPem samotným!) jejich služeb tu opravdu rapidně přibylo po čachrování s FUPem někdy v září/říjnu 2005... A s tím APčkem - a nepřijde ti zvláštní, že Venca za kravínem s tím APčkem "na koleně" nabídne lepší podmínky a cenu, než Telecom, GTS a další? Ať si kecá kdo chce co chce, Český TeleCUM by mohl mít při své "zákaznické základně", pokrytí a kapacitě sítě nejlevnější a nejkvalitnější ADSL na trhu, ale proč to dělat, když se český národ naučí i na FUP, že?

earnil (25.3.2006 13:43:25)

Nj. Jenomže proč asi ta Nextra zavedla FUP? Co se týče Vency s APčkem, tak mi to rozhodně divný nepřijde. Venca totiž nejdřív zjistí, kolik lidí v tom danym místě chce jeho internet a jestli do toho má vůbec cenu jít. Potom, vybudování WiFi sítě je, ve srovnání s infrastrukturou třeba ADSL, naprosto za pakatel. Venca taky nemusí zaměstnávat lidi a jediný co má za výdaj je v podstatě přípojka směrem ven plus nějaký ty výdaje za hardware, čas od času Venca taky nedostane pokutu, když nabízí pod cenou, nebo za provozní náklady (ČTc např. nesmí). Prostě je toho strasně moc. Asi nějvětší je ten rozdíl v tom, že Venca nemá před sebou tolik neznámých a tolik hrozeb. Když mu to přestane sypat, tak se na to prostě vykašle a zkusí něco jinýho. Naproti tomu nadnárodní společnosti typu Telefonica nebo GTS musí řešit daleko víc neznámých, nedokáže tak pružně reagovat na změny trhu kvůli velikosti investic do technologií a prostě musí myslet na několik let dopředu. Tak asi proto.

David (25.3.2006 15:05:14)

Proč Nextra zavedla FUP? Mě to přijde asi nejspíš proto, aby GTS (o prodeji se totiž veřejně začlo diskutovat někdy kolem října) nedostala příliš "zpovykané" zákazníky... O té občasné pokutě pro ČTc za ty prasárny co tu provádí už xx let už radši nemluv, to bych se asi už smíchy neudržel a cinknul si do trenek... Věř, že ty pokuty jim všichni královsky a několikanásobně zaplatíme.... Dobře, opusťme Vencu z kravína a pojďme se podívat na ČRa a jeho Bluetone... Nabízí ne-FUP službu za ceny ještě levnější než Telecom, a na Bluetone si tu pokud vím moc lidí nestěžuje... Proč to asi dělají? Chceš říct, že bez zisku, pro krásný oči zákazníků a čistě z dobrý vůle? Proto rozšiřujou pokrytí etc? Prober se... A nevěř zas tolik kecům lidí z Telecomu... Jde to u ČRa, jde to u ISP v okolních zemích, jen "chudinka Telefonica řeší příliš mnoho neznámých"... Nenech se vysmát prosímtě...

earnil (25.3.2006 16:12:19)

Mluvíš o koze a já o voze. Celou dobu se snažíš ukázat, že FUP je zbytečná věc na příkladech lokálních operátorů se snadno kontrolovanou sítí a minimem zákazníků (kolik lidí má Premium?) Já se ti naproti tomu snažím dokázat, že čím větší máš síť (víc zákazníků), tím hůře se dají odhadnout případné nerovnosti ve využití linky. Pokud máš 5 DSLAMů, jeden agregační bod a 4000 zákazníků, kteří navíc nejsou příliš prostorově rozprostřeni, můžeš celkem snadno určit kde je ta síť víc vytížená a tam ji posílit. To je případ třeba ČRa nebo Telenoru. Mimochodem, když se teď podíváš na mapu pokrytí službou Premium, vypadá to celkem hodně solidně. Ovšem, když si uvědomíš, že v každém tom červeno/modrém obláčku je připojení dostupné max pro několik set lidí, je to horší. Naproti tomu, pokud máš celorepublikovou síť, několik desítek agregační bodů, nejde dost dobře předem odhadnout (a ani finančně zvládnout) posilovat konkrétně vytížená místa. Proto musí přijít globální regulační prvek, který ti dá alespoň nějakou možnost udělat si představu, jaký kde bude datový tok. Proto si všimni, že všichni ISP, kteří mají +- celorepublikovou působnost mají datové, nebo rychlostní omezení. Poslední poznámka. Důvod, proč se nikdy nemůžeme shodnout je, že já se snažím vysvětlit, proč je FUP důležitá z technického hlediska, kdežto ty řešíš, jestli tě FUPkou ČTc vykořisťuje a jestli za svoje peníze dostáváš co si platíš. btw - nextra má FUPku rozhodně minimálně rok, spíš dýl.

David (25.3.2006 17:06:19)

Jasně, že Nextra má FUPku dýl než rok, ale bylo poměrně dlouhé "akční období bez FUP", to jsem myslel :-) Travlo to co vím někdy od konce roku 2004 do září 2005 :-) BTW mě osobně FUP nějak zvlášť nevadí, jak říkám, za celou dobu co mám FUN 1M sem limit překročil jen jednou včetně období, kdy se to nepočítalo, a to o nějakých 0.5 GB... Mě to spíš zajímá z hlediska porovnání... A pokud jde o ty lokální operátory - a proč vlastně "nerozdělit" republiku na lokální operátory? Jenže to by nesměli mít díky tomu, že si ČTc a ČTÚ jdou tak krásně na ruku, docela složitý podmínky...

earnil (26.3.2006 20:42:15)

Díky bohu, že nejsou samí lokální operátoři. To by si lidi na odlehleších místech ještě teď užívali s dial-upem. Ony ty počáteční investice do technologie u ADSL jsou obrovské. To si nemůže dovolit nějaká malá firma. Pokud to myslíš např. z hlediska topologie (stejný majitel, každý region má vlastní infrastrukturu) nešlo by to ze stejných důvodů. A také kvůli konektivitě do NIXu. Ad ČTc a ČTÚ. Že by si šli moc na ruku mi nepřijde. Viz pokuty, kauza s paušálním dialupem a pod. Domnívám se ale, že v ČTÚ rozhodují lidé, kteří aslespoň o internetu neví skoro nic, nebo mají velice pomílené představy. Rozhodně ČTÚ výrazně zpomaluje a brání rozvoji internetu v čechách.

Anonym (26.3.2006 21:05:25)

Ale mi teda příjde že si jdou na ruku, to je jak bych se domluvil já s někým... On mi nechá vydělat miliardu a na oplátku aby nevypadalo že jsem s ním domluvený mi dá pokutu dvacet milionů. No i tak jsem v pořádným zisku a spokojenost, ne?

Anonym (25.3.2006 09:58:42)

od.earnil:Dávám Ti plně za pravdu.Není to tak jednoduché.Prostě technika.

Karl (22.3.2006 11:26:02)

Jenze to je spatne pochopeno - kamiony plati vic, protoze vozi tezke naklady (a stahovaci tahaji hodne dat :o))).

Anonym (21.3.2006 07:49:42)

NOVERA -nikdy!! mám nextru a než se spojila s NOVEROU vše bylo OK ale ted??výpadky,ping 10-250 děs a hrůza hraju CS a během 1hodiny mě to odpojí třeba i 20x prostě výpadek .Asi se půjdu oběsit jelikož mám smlouvu ještě na 7měsíců:(

Anonym (21.3.2006 07:55:26)

neblazni radsi zaplat prasule a odejdi a neblazni voe:D

Anonym (21.3.2006 10:37:58)

To zaplati 150% toho co zbejva do konce smlouvy. Leda si nechat zridit druhou linku a objednant tam druhe pripojeni.

ereg (29.5.2006 13:57:51)

jj ta smlouva je prasarna 7 mesicu? LOL to je na masli

Anonym (21.3.2006 07:53:27)

ještě mě tak napadlo něco kladného pro NOVERU. Rekalama opravdu nelže-opravdu nic nefumguje :)

Pavel (22.3.2006 17:48:24)

Jsem u Contactelu, ted ho vzala GTS, trochu z toho mam obavy. Sice je Contactel dost drahej, ale funkčnost internetu i Helpdesk jsou na super úrovni.

Hire (24.3.2006 08:10:45)

Presne tak, Contactel je skvelej (az na ty prachy) pingy v poho, rychlost skvela....

qwerty0077 (30.5.2006 00:08:30)

Mužu jenom souhlasit. Spolehlivost, podpora, rychlost, pingy - vše naprosto v pohodě. Ale nechaj si to zaplatit.

K1NG_of_L4M4S (22.3.2006 22:41:13)

ja sem s Noverou spokojeny...mam placenou 1Mbps a jede me to kolem 980kbps (123kb\s)...bez FUPu...zadne vypadky, pingy kolem 20ms...fakt super...ale sem asi vyjimka nebo co...

David (22.3.2006 22:52:15)

Mě to taky díkybohu chodí dobře, ale ten přístup k zákazníkovi je dost strašnej...

Jirka (23.3.2006 09:26:22)

a kolik platis mesicne?

hello (23.3.2006 15:52:38)

Bohužel nemám zkušenost s žádnou z těchto společností, ale co jsem slyšel například o Telecomu mě celkem odradilo. Já osobně bych nezaplatil 800 Kč / měsíc za 2MB z FUP 10 GB s agregací 1:50. Já sem pěkně připojen přes Wi-FI u soukromníka, jede mi to 1 - 2MB, agregace 1:3, bez FUP, ping 20-40, když něco nejede, tak ho furt otravuju na telefonu, dokud to neopravi a jsem spokojeny. Jinak asi tak nejlepší připojení k netu, které je poskytováno ve větší části republiky je www.802.cz. Poskytují kabel 1MB in a 0,2 MB out, ping v pohodě, dobrá podpora... Jinak jejich 10MB in a 1 MB out okolo 1000 taky není k zahození a odstoupit můžete kdykoliv. Omezení žádné... Agregace 1:1. Rozhodně bych si vybral takovouhle společnost, než Telecom a podobné, kteří z vás vytáhnou hromadu peněz za předpotopní služby.

Petr Borecek (24.3.2006 09:44:38)

Rozdil je stejny jak od jakehokoliv ISP na Ctc a TN. Novera ma sve draty jen na par ulicich Prahy a Ostravy (pocitano pred ziskanim TN).

David (24.3.2006 15:16:50)

Ted se diky GTS ten rozdil docela dost stira... V dobach, kdy byl Telenor Telenorem a Nextra Nextrou, tak to bylo propastnejsi, ted bych skoro rekl, po tom, co jsem cetl ten "migracni plan", ze GTS a CTc za chvili bude mozno oznacit souhrnnym terminem "jedna a ta sama chatra"...

Anonym (24.3.2006 15:23:13)

S rozdílem, že kde je TELENOR je BLUETONE = není proč váhat

HollyG (29.5.2006 20:38:51)

At zije pausalizovani, neni

ba` (24.3.2006 17:17:37)

mohl by mi nekdo pls poradit providera se ktrerym nebudou problemy a mel bych ping (v CSku jestli s tim mate zkusenosti) tak 15-25.. thx

Dáva (25.3.2006 14:41:13)

No já mám 2Mb od Nextry od včera a pingy v CS 10-20 při full ratech, spojení krásný a jede mi to 225kB/s, takže to nechci zakřiknout, ale zatím paráda! Zřizeno během 5 dní.

ba` (29.3.2006 18:25:14)

a mas to od nextry na platforme telecom nebo GTS Novera ??

Mephisto (30.3.2006 07:28:59)

Já mám ty same zážitky zřínení běhe 5 ti dní ping v cs:s při full ratech na CZ/SK serverech do 20ms a německo kolem 35 ms jinak sosám 220 Kb/s bez jediného rpoblému. Jsem na platformě GTS Novery