Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Šalamoun = katastrofa

Šalamoun = katastrofa

Mephisto (3.4.2006 07:46:38)

Zdravím all. přestěhoval jsem se a v nové lokalitě jsem zjistil že telecom má plný DSLAM a dostupný až za 3 měsíce, kabelovka dostupná za 5 měsícu. Jedinou společností která by mě připojila bylo přez wifi byla společnost šalamoun. Při telefonické domluvě mi bylo zděleno že pingy na seznam kolem 12 ms a do zahraničí kolem 30. Konektivita pruměrně kolem 2mb/s. Říkám OK!!!! Vypláznu jim za instalaci 2500 a netjede do 24 hodin a co najednou nezjistím první kroky na DSL a tes ryclosti. down 380kb/s = 47,5 Kb/s up nějakách 8Kb/s ping na seznam 600 - 1800 ms. Hned volám a reklamuju okok všechno bude ok. Za týden kdy se nic nezměnilo volám a volá znovu jenže ted už mi telefon nikdo nebere. A když jím pošlu na email prinscreen s vyfocenýma pingama na seznam zjistím druhý den že pingování už nebylo možné. To už ovšem byla zlodejina že. Po měsící ( samozřejmě jsem nezaplatil měsíční fakturu) jsem odpojen. Určitě jsem byl naiivní i já když jsem si myslel še takoví vesničtí burani by byli féér. Nicméně pokud se v Ostravě najde někdo kdo by jen uvažoval o připojení přez tyto zloděje a hlupáky tak vám rozkazuju ani nááhodou. ted už jedu na FUN 2Mb od nextra a zatím jsem spokojený. Šalamoun FU!!!!!

richard (21.11.2013 13:34:31)

šalamoun uplně na hovno wifi seka se a seka