Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > které ADSL 2 MB (v relaci okolo 700 kč včetně dph)?

které ADSL 2 MB (v relaci okolo 700 kč včetně dph)?

strom (4.4.2006 01:02:05)

Ahoj. sháním 2mb adsl a i když už nějakou dobu šmejdím po netu - jak ofic. stránkách poskytovatelů tak po fórech, nemám ještě jasno (snad jen o tom, že skoro všechny firmy jsou pěkně nepřátelský vůči zákazníkům:/ zatím mám tyto kandidáty: gts novera, tiscali, skynet bluetone by byl fajn, ale v mé lokalitě možno nejdřív za měsíc, což se mi nezamlouvá. do volnýho nejdu, slyšel jsem o něm jen to nejhorší (ale to možná platí i o některých výše uvedených, tak nevím..). a u telecomu právě skončily výhodné nabídky, takže ten taky padá. btw, určitě si chci nechat původní telefonní číslo, u některých poskytovatelů s tím snad prý může nastat problém.. tak předem díky:-)

Anonym (4.4.2006 07:59:16)

GTS = sebevrazda Pockej si radej ten mesic na Bluetone...

Anonym (4.4.2006 09:32:25)

presne tak, GTS nebrat, zkus se kouknout na Bluetone Classic, pokud nemas moznost na Bluetone Premium

Anonym (4.4.2006 09:48:45)

Presne tak, jenom doplním, že Tiscali a Skynet jenom přeprodávají služby ČTc a GTS Novera. Taky bych počkal na Bluetone, ten měsíc uteče jak nic, ostatně je jaro a dá se dělat spousta lepších věcí, jak sedět u PC :-))

Maxi.Cartmen (4.4.2006 17:15:25)

Ja mám teď týden Bůuetone Classic 2048 a sem spokojený.FUP je 2.5 GB na týden a po překroření se sníží p2p sítě na 64/64 a ostatní jen na 1024.Stahuju z rapidshare.de vždy kolem 110 kBps ve FUP.A podle slov pana Ryšavého ,když jsem s ním mluvil ,tak by mnělo jít bezplatně přejít na Premium když bude v dané lokalitě dostupné.Ale to nevim jistě,nemám skušenost.Se zeptej na infolince nebo napiš panu Ryšavémuna e-mail m.rysavy@cra.cz

chlivoj (5.4.2006 14:10:57)

cau ... premyslim ze prejdu z CTC Idealu na Bluetone Classic, ale potreboval bych se zeptat na par veci ... mohl by ses mi prosim te ozvat na mail (muzete klidne i ostatni co mate Bluetone Classic)

Anonym (5.4.2006 16:50:57)

Pište to sem, zajímá to více lidí. Já také uvažuji po té co ČTc zrušil svou akční nabídku o tomto tarifu Bluetone Classic....dík

Maxi.Cartmen (5.4.2006 21:26:50)

Co konkrétně potřebuješ vědět?

Anonym (6.4.2006 14:19:08)

Napriklad u DirectConnectu plati, ze kdyz jsi pripojeny pres Telecom a stahujes neco co ma dobrou dostupnost (cca 30 a vic zdroju), tak je prakticky stoprocentni, ze budes stahovat i ve FUPu plnou rychlosti. Vzdycky se totiz najde clovek, ktery je u TC a ma volne sloty (mezi telecomakama neni vzajemne uplatnovan FUP). Funguje to stejne u CRA? On je ale stejne problem v jedne veci - a to mnozstvi lidi, kteri vyuzivaji CRA :(. Tohle je prakticky jedina vec, ktera me jeste drzi u TC.

Maxi.Cartmen (6.4.2006 15:26:46)

Trak to opravdu nevi.Já DC moc nepoužívám.zatim ještě vůbec

Anonym (7.4.2006 18:59:23)

Jak je to se Skype (s/bez spusteneho videa) ve FUPu - jede no problemo? Na TC ve FUPu se nechytam s videem, hlas je celkem v poho.