Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Proč si každý myslí o GTS Noveře jen to špatné

Proč si každý myslí o GTS Noveře jen to špatné

Werym (4.4.2006 15:05:45)

Proč si každý myslí o GTS Noveře jen to špatné začíná tak to má trožku teší a se začátku měla fakt vysoké odezvy a nízkou rychlost ale ted už jede docela stabilně podle rychlost.cz kde testuje dene hoodně lidí nety tak se to dá v pohodě sprůměrovat je to podle mě uplně normální firma každý ad k tomu něco řekne každý píše jo to je blbé ona dělá to blbě a hento myslím že ti lidi ju stejně ani neměli a všecko nové je odsuzované poslední dobou to hodně de znát i na jiných věcech odkaz na přehled rychlosti a odezvy za posledních 30 dní u GTS Novery http://rychlost.cz/graphs/pripojeni-isp/208/0/ Průměrný měsíční ping na GTS 45ms Průměrná rychlost všech tarifů v GTS 1530kbps

abc (4.4.2006 15:09:19)

to je aspoň češtin

Anonym (4.4.2006 15:47:34)

Protoze je to silenej moloch. Zazil jsem je pred 2 lety a nikdy vice. Rychlost na 512 byla 90-180, ping neskutecnej 20% paketu mizelo. Ze se jejich chovani nezmenilo je ted videt na Nextre...

ZLO (4.4.2006 19:17:51)

Každá začínající firma má sezačátku problémy

nick (4.4.2006 19:28:55)

GTS ale nebyla pred dvema lety zacinajici firma ... nick

Anonym (10.4.2006 14:38:07)

GTS už tu je dost dlouho, ale pro rozvoj telekomunikaci v ČR udělala naprosty kulový s přehazovačkou. Tahle společnost tady prostě jenom JE. Těch pár serverhostingů a okruhů ji drží nad vodou.

nick (10.4.2006 18:29:26)

Jojo, presne pro to je druhej nejvetsi iSP hned po CTc... nick

y2k (9.4.2006 18:58:52)

To platí i o firmě těsně před krachem :-)

nick (4.4.2006 18:46:56)

nick (4.4.2006 18:48:03)

rofl, ale do tech tarifu se pocitaji aj firemni linky od nich! takze kdyz tam prijde nekdo s garantovanym 10mbitem, tak ten graf trochu posune... ale aj tak je videt, jak to ADSL musi jet, kdyz je ten prumer tak nizko... no ja z toho mam husi kuzi... nick

Seidol (4.4.2006 21:29:14)

Nevím jak to bylo myšleno, že začíná. Já jí měl před 2 lety a to teprve "začínala" proto jsem s nimi měl trpělivost 4 měsíce, kdy mi net jel a nejel, spíše nejel. Pak jsem utekl k Bluetonu, který se ukázal jako profík a byl jsem zpokojen, ale pak jsem emigroval kvůli výtečné nabídce FUN 4 k Nekstře a tak jsem se vlastně nechtěně dostal ke GTS. A co bude? NO zatím co mi předvedli se zákazníky Fun4, po zkončení smlouvy utíkám zpět k Bluetonu a jejich 5120/512 / 1:20 za 1189,- bez DPH a hlavně FUPU!!!! GTS zkupuje adsl a tím ho pohřbívá!!!

David (4.4.2006 21:37:25)

Proč? Protože od doby vstupu Novery do Nextry a Telenoru to jde k šípku, jejich komunikace se zákazníky je k prdu, stejně jako jednání se stávajícími zákazníky. Protože Novera je společnost, která se orientuje převážně na firemní klientelu a domácí zákaznící většinou ostrouhají... Protože se stačí jen podívat na jejich "Novera DSL", 2MBit s krásným 10GB FUP limitem na měsíc... Protože... Mám pokračovat?

Anonym (7.4.2006 22:51:35)

Kazda spolecnost orientujici se v cesku jen vyhradne na velke firemni zakazniky drive ci pozdeji krachne. Napriklad Aliatel je primo ucebnicovy priklad U nas je velkych firem malo. Vydelavat proste nelze na nadustosti nad male firmy. Zacne to nejdrive Corporate, pak to pokracuje k tem mensim zakaznikum no a poslednim umirackem je zamereni na male firmy. Tu firmu pak uz nic jineho nezachrani nez prodej, protoze je zadluzena takovym zpusobem ze nemuze pustit nove sluzby pro rezidentni trh. Uz ji ani nikdo nepujci.

y2k (9.4.2006 18:56:43)

Aliatel nekrachnul, Aliatel byl přiveden úmyslně na pokraj krachu, aby jej mohl požrat jeden nejmenovaný MOR, který tuto společnost vyfoukl jiné seriózní nejmenované společnosti. Kdyby obchod dopadl jinak, tak bychom ještě byli na síťi TN a né na shit*vé GTS Noveře :-( I love Telenor :-(

Anonym (4.4.2006 21:41:47)

Nauc se nejdriv cesky a pak nekde neco pis. At se na to divam, jak chci, neni to nic jineho, nez nesmyslny blabol.

Martin (7.4.2006 21:16:04)

Tak já mám ADSL zatím 1,5 roku, od Contactelu (no problem), (nyní to patří pod GTS) a hned hups nefunguje (to je asi ale náhoda :o) . Včera se ne a ne připojit tak sem volal na hot-line, kde mi unuděný chlapík položil otázku, jestli jsem už resetoval modem bla,bla a že to předá technikům. Nedělám z toho vědu, výpadky jsou všude, však já to ňákou dobu vydržím.Ale vzhledem k tomu,že se teď sekám z T-mobilem tak je mi jasný,že na obyčejnýho "prosťáčka" tyhle mega firmy serou :). Musíme to brát sportovně, ale jestli to nepude 10-14 dní tak se mi fakt splašej kladiva, zduř a "stabilní ping všem".

Anonym (8.4.2006 00:21:16)

Mě se zase asi splašej srpy. Už je mám proklatě dobře nabroušený, tak jako jsem z toho i já. Mohli bysme to dát dohromady, uvidíme co z toho vzejde za světlý zítřky ; )

BDs (8.4.2006 07:19:02)

jj to samy u me!! Mam 4Mbit pres Telenor od eTelu a od ty doby co to patri GTS jdou rychlosti nejak dolu. Tak jak to slapalo driv porad to ted bezi jen zridka. Jeste k tomu to zdrazeni pausalu od T-cumu na krku ... ja jsem jasnej. Hned jak mi skonci rocni zavazek jdu k CRa.

BDs (9.4.2006 13:17:23)

Hehehe nestacim se divit jak se cenzor cini. Ale snaha se ceni, aspon nesmaze celej post ale jen nahradi tu cast se sprostym slovem. :D

Bot (7.4.2006 21:22:25)

Treba proto, ze tedka meli 2 dny vypadek!!!! GRRRRR.

Anonym (7.4.2006 21:45:25)

2Bot a jiní: A co byste taky od modrýho čokla čekali? GTS s*re jako pes!

Anonym (8.4.2006 00:17:40)

A i kdyby se všichni z nich mýlili, jako že asi sotva, tak proč tě to tak deptá, že si o obří nadnárodní firmě někdo myslí že "něco dělá blbě"? Jsi snad její majoritní akcionář? : ))) Však ono to GTS ani za mák neuškodí, na to je moc velká a bohatá, maximálně ji to přiměje ke snaze o nápravu situace. Rozhodně kvůli tomu nezkrachuje - od toho je tu ostatně Telecom : )))

David (8.4.2006 01:01:36)

Upřímně je mi celkem jedno, jestli jde o slona nebo "Berušku", pokud bude GTS poskytovat odpovídající služby, tak ať je pro mě za mě veliká a bohatá, o to tu nejde... To jak se chová GTS by mě štvalo jak u nadnárodní firmy, tak u Franty Kropáčka z Dolní Prdele...

Anonym (8.4.2006 01:25:15)

To mě taky. Jedinej rozdíl je, že s tím Frantou by si to člověk mohl vyřídit i osobně ;) A že Franta jsa dotlačen k nápravě silou dokáže chybu odstranit až překvapivě promptně :), na rozdíl od molocha. Ale ani tak bych se neohlížel na zachování jeho dobré pověsti, pokud by poskytoval šlendrián, a už vůbec ne jen proto že šlendrián je zvykem i u konkurentů. Může si za to sám. Proto nechápu, proč se Werym GTS ještě zastává....ledaže by snad byl nějak "zainteresován".

Anonym (8.4.2006 01:46:28)

Ale jinak se Werymu celkem povedla návnada na maličkou flamewar.

y2k (9.4.2006 18:52:52)

Když už jsem se zapojil .... nj, ale ona GTS si o flame přímo říká :-)

Anonym (8.4.2006 20:20:09)

Proč? Protože Novera soutěží s Volným o titul nejhoršího providera na světě. Boj je to nelítostný, jednou vede Volný se svými datově limitovanými a ještě zafupovanými tarify, jindy zase Novera s oficiálně deklarovanou rychlostí ve Fupu 0 kbps i po dobu několika dní. Obě firmy jsou pak asi rovnocenné v přístupu k zákazníkovi, od kterého očekávají pravidelný příjem a negarantují za to vůbec nic.

Anonym (9.4.2006 01:09:19)

Osobne fandim GTS, ty to maj vymakany a letos by toho titulu mohl dosahnout. GTS drzim palce!!!

David (9.4.2006 09:21:15)

Tak to jsem se zase po ránu zasmál, chvíli jsem (z rozespalosti) přemýšlel, co že mají vlastně taqk vymakaný a jakýho titulu dosáhnou, a pak jsem si přečetl post kolegy nad tebou... Dík za ranní rozesmání, určitě budu mít lepší den :-))))

Werym (9.4.2006 13:00:33)

já taky

Werym (9.4.2006 13:01:38)

SHIT jenže já sem si to nečetl a myslel sem že je to v dobrém tak to se za ten muj post omlouvám PROTOŽE JÁ FANDÍM NOVEŘE

David (10.4.2006 22:44:26)

A pročpak, mohu-li se zeptat?

y2k (9.4.2006 17:12:36)

Tak na toto už reagovat musím...... Proč si každý myslí o GTS Noveře jen to špatné ?? Protože špatná je ! Je to obdobný moloch jako ČTc, akorát že ten je serióznější !

David (9.4.2006 18:41:21)

Přečti si ten post nad ním a uvidíš, že je to docela humorná ironie, já taky myslím, že GTS má letos "na titul" :-))

y2k (9.4.2006 18:51:21)

Aha :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Sqěle napsané :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Také držím palec GTS Noveře, ať to dokáže :-D

Martin (12.4.2006 20:41:09)

Já si to nemyslím, mě jede právě 3Mbit/s s limitem (20 GB) rychlostí 742Kbps.