Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > NEXTRA/GTS - Praha - 2denni vypadek !

NEXTRA/GTS - Praha - 2denni vypadek !

Bot (7.4.2006 21:24:55)

Ma nekdo informace, cim to bylo zpusobeno?

Pepé (8.4.2006 00:03:06)

Platforma Telenor/Nextra/GTS - Praha... bez výpadku.

y2k (8.4.2006 00:11:55)

Jj, moje řeč. Platforma Telenor/Nextra/GTS - Praha... bez výpadku.

Nargon (8.4.2006 00:59:58)

Telecom/Nextra/GTS - ssg Praha taky bez vypadku, vcera vecer i pres den mi internet normalne fungoval.

HollyG (8.4.2006 10:00:52)

Vcera telenor/GTS Praha vypadek od pulnoci do cca 11 dopoledne. Byl ohlasenej predem, kvuli zvyseni rychlosti, email pripojuju. ------------------------------ Vazeny zakazniku, radi bychom Vas informovali, ze prave byla spustena migrace rychlosti Vasi stavajici ADSL sluzby na 4096 kbps. Jak jsme jiz drive uvedli, ostatni parametry sluzby zustanou zachovany. Behem migrace na vyssi rychlost muze dojit ke kratkodobemu vypadku. O dokonceni migrace Vas budeme opet informovat notifikacnicm e-mailem. V pripade jakychkoli technickych problemu nas prosim kontaktujte na tel. cisle 296 355 692 nebo e-mailem na adrese next@gtsnovera.cz S pozdravem Adsl team ---------------------------------- Jen poznamenam ze predtim sem mel rychlost 4096kbps no nic...

Bot (8.4.2006 10:27:04)

Mozna jsem se nevyjadril presne. Jedna se o CT platformu. Tenhle vypadek byl urcite neplanovanej. Me zadnej email neprisel. Projevovalo se to tak, ze veskere testy pripojeni byly OK, "jen" se nedalo nikam pripojit - vsude unknown host ... jako by nesly DNS servery. Na infolince opakoval robot, ze probiha vypadek - jen uz nerekli proc.

CTc (8.4.2006 12:09:30)

problém způsobený vyčerpaným počtem kanálů byl vyřešen reloadem ATM karty na boxu P10B01PRAHOL. Kanály jsou nyní pro nově se připojující zákazníky volné. Problem se netýkal jenom společnosti GTS Novera, ale i jiných...