Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Stara Nextra vs. GTS Novera Next

Stara Nextra vs. GTS Novera Next

witt (8.4.2006 12:48:11)

Jake jsou ted zkusenosti? Ja byl kdysi u nextry na pausalu jmenem Basic, ale pak se zacala uplatnovat ta skvela dynamicka FUP a ja utek ke IOL,a pak CRa bohuzel i s rocnim uvazkem... ted po roce a pul jse mi konecne uvolili uvolnit linku, takze se rozhoduji kam jit s dalsim pripojenim. CRa me pekne rozladili kdyz mi priznali ze maji od DSLAMu u mne radiopojitko, a jak zacalo lit nebo snezit muj ping vyletl na 3000ms! (zadny preklep tri tisice) a samozrejme ze jsem nemoh surfovat, po kazdem vypadku mi pak pri uznaji reklamaci a snizeni pausalu o dve koruny... Vzpominam ze nextra byla krome fakturace (tam se nedalo dovolat) vzdy asi nejkorektnejsi, jak na ni vzpominate? A jaka je ted?

Anonym (8.4.2006 16:54:49)

ted ji ma GTS, takze je to zabity.... nehlede na to, ze tarify jsou ha chlup stejny jako ma Zluty mor, pokud nic jinyho, zkus prece jenty CRa ale sluzbu Cůassic, tj. na technologii Telecomu. Telecom to ma urcite pres optiku.

Anonym (8.4.2006 17:50:00)

Tak to dekuju, ale nazory koupilo je GTS takze jsou spatni mne nezajimaji... zajima mne realita, jedou porad svoji sit? Mneneili se jejich systemy? realne vyletl ping z 20 na 200ms?

y2k (8.4.2006 20:00:23)

Realita : Zatím ne. Vše je OK. Ale je to přímo od nich přislíbené, že to sjednotí. Takže, je to na Tobě, ale raději už ne :-)

David (8.4.2006 20:14:18)

Realita je, že ta "jejich síť" teď taky patří GTS Noveře a bude se to v budoucnu sjednocovat... GTS kromě Nextry koupilo i Telenor, tj. dodavatele technologie... Nextra momentálně s korektností nemá nic společnýho, když voláš na hotline, tak máš pocit, že je lepší se jít vykecat do vrby, když voláš koordinátorům, tak ti nemůžou "dát informace"... Prostě do Nextry bych nešel, jestli se ptáš na tohle... Já nemám nic extra proti GTS, ale ten propad kvality služeb a (hlavně) přístupu k zákazníkovi je po jejich vstupu do Nextry více než zřejmý... Ale je to na tobě...

Karel (8.4.2006 21:22:16)

No ja si myslim, ze ty tarify nejsou uplne na chlup stejny jako u telecomu. Jen rychlost a pak cena (ta je o 4kc mensi). Navic GTS dava pevnou ip adresu v cene (nevim kolik to stoji u telecomu a myslim ze nejakou stovku mesicne urcite). Ale hlavne u nejlevnejsiho tarifu je tam znatelnej rozdil. GTS ma o 100% vetsi datovy limit, ma totiz 2GB zatimco telecom jen 1GB! (ten bych dal rodicum... zatim musi mit jeste do cervna ten od telecomu). A jeste jedna pro me celkem zajimava sluzba, u GTS jdou dokupovat data a ne uplne nejdraz, da se dokoupit 2GB za 60,- Kc. A taky si muzes sam zapnout nebo vypnout FUP (pak se ti neodecita kredit). Neni to sice tak pekne jako kdysi u nextry (jak to mam ja), kde je 2GB za 50 a dokoupeny limit se prevadi do DALSICH mesicu. Ted nove u GTS se prevadi jen do DALSIHO (jednoho) mesice, tak ze se pricte k jeho zakladnimu limitu. U mne (NEXTRA) se zvlast eviduji zakladni limit a dokoupeny (a ten se prevadi furt, dokud ho nespotrebuju). Takze GTS 512/128, 2GB, 395,- Kc (pevna IP) Telecom 512/128, 1GB, 399,- Kc GTS 2048/256, 10 GB, 595,- Kc (pevna IP) Telecom 2048/256, 8GB, 599,- Kc Pak uz je to opravdu nastejno :(

Anonym (8.4.2006 21:12:29)

Jsem s Nextrou maximálně spokojen.

Anonym (9.4.2006 01:04:48)

Typicka ukazka existence zijici v minulosti. Nikdo nemuze byt s Nextrou spokojen, protoze Nextra NEEXISTUJE.

Anonym (9.4.2006 14:21:04)

O.K. - pro hloupější ...GTS Novera Next

David (9.4.2006 14:45:41)

Myslím, že každej ví, o čem se tu mluví... Tvůj post je jen ukázkou rádobychytráka, co se musí rejpat v maličkostech a tahat ostatní za slovíčka, protože jinak nemá co by řekl...