Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Zmena tarifu(na pevny lince)

Zmena tarifu(na pevny lince)

Dabel (20.4.2006 16:17:27)

Cau chci se zeptat, chci uz mit konecne to podelany ADSL... nevite jak dlouho trva zmena tarifu z mini na standart? zmeni se ted nebo az po dokonceni probiahjiciho fakturacniho obdobi? diky za rady... a pls no spam jen veci k tematu

Anonym (20.4.2006 16:35:20)

Změna začne platit od následujícího fakturačního období a je třeba ji objednat nejpozději 10 dní před začátkem nového fakturačního období.

Anonym (20.4.2006 16:54:20)

Tak diky, opravdu si me nepotesil tzn 20 dni bez netu :(

Heady (20.4.2006 18:00:51)

Nedavno se podobna vec resila na oc4u.. viz.. zvláštní věc: objednal jsem si službu ADSL 2048 u GTS... proběhly nějaké šetření, smlouva a včera mi přišla gratulace, že služba je zavedena a funkční (objednal jsem si to zcela bez instalace a modemu, to udělám sám) no a teď nevím, jak to je, protože jsme celou dobu měli doma tarif Telefon MINI (s tím nejde jít k ADSL) a teď jsem udělal změnu na Telefon START, ta se ale projeví až v novém zúčtovacím období - 10. května... teď ale nevím, jak to teda je, to vypadá, že už teď bych se mohl připoji k tomu ADSL od GTS, i když mám ještě pořád aktivní tarif MINI? neco jsem mu tam odepsal, ale nakonec zareagoval CTc na jeho email.. díky moc - jak píšeš ... viz níže: Každopádně jsem se ptal na Telecomu přes net a odpověděli lépe než přes infolinku - že mám změněný tarif kvůli tomu adsl na telefon expres (což asi zařídili od GTS)... no a v květnu se mi to změní na ten Telefon Start. Je zvláštní, že ta změna z mini na expres šla tak hladce a rychle.

Heady (20.4.2006 18:01:33)

Cili se rozhodne nemusis bat toho, ze by Ti nesel net jenom kvuli tomu, ze mas Mini..

Dabel (21.4.2006 09:01:51)

DIky bylo by to super ;)