Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Doba zrizeni

Doba zrizeni

xcore (24.4.2006 11:37:26)

Cau, tak sem si objednal ADSL od Telecomu a chci se zeptat, jak dlouho vam trvalo zrizeni ADSL a jeste jeden dotaz, kdyz mam tarif home mini a obejdnal sem si ADSL v Telepointu(nic mi nerikali) tak mi zmenej tarif na nejakej jinej bo jak to funguje?? a jestli zmeni mohl by nekdo rict na jakej a s jakyma cenama? diky

xcore (24.4.2006 12:48:22)

Vazena pani, vazeny pane, dovolujeme si Vas informovat, ze realizace Vasi sluzby Internet Expres Sprint na telefonnim cisle 515241946 byla z technickych duvodu prodlouzena. Ve Vasi lokalite planujeme v nejblizsi dobe zprovoznit technicke zarizeni nezbytne pro poskytnuti sluzby Internet Expres Sprint. O prubehu realizace objednavky Vas budeme opet informovat e-mailem. To znamena jako, ze je plnej DSLAM? bo co? :(( zajimalo by me jestli nekdo takovej problem uz mel(jiste ze mel, lae nekdo kdo to cte) a jak dlouho to zrizeni trvalo po tomto problemu? :((

Anonym (24.4.2006 13:29:07)

JJ, mas tam vycerpany porty na D-SLamu

xcore (24.4.2006 15:36:07)

A nemas tuseni, jak dlouho muze trvat, nez tam daji novej D-SLam? NErikam, ze si deda vseveda, ale jestli nemas proste tuseni, prece jen uz sem 3 tydny bez netu(prece jen GPRS je pro me kua malo) :(

Anonym (24.4.2006 16:10:22)

Tezko rici. Pokud by se stavel novej D-Slam tak to muze byt i nekolik mesicu, pokud by ale stacilo dodat dalsi kartu do stavajiciho tak je to otazka tak cca mesice.

Anonym (24.4.2006 22:03:18)

Klidně 2-3 měsíce...

tajtrlik (24.4.2006 14:38:11)

Ja prechazel od alternativce k telesraci a trvalo me to mesic, a asi 90 telefonatu prudenia nepomohlo,maj lame system a neprustrelou infolinku,preji pevny nervy :p)

Meph (27.4.2006 10:27:35)

Tak přesně takový rpoblém se stal mne. Měl jsem danou žádost na zapojení ADSL asi po 3 týdnecha několika urgencích ( o zapojení ADSL jsem žádal v 2.1 2006) mi zavoilali a naplánovali příjezd technika. bylo to an středu v 11:00. Vzal sjem si kvuli tomu spešl volno v práci. Středa 10:00 volá mi technik že nepřijede že zjistili nějaký problem na dslamu sem nasraný chci vědět kdy přijedou. Po 4 dnech volám infolinku řekne že se mi ozvou kompetentní lidé - a nic. Tento cirkus trval ještě asi 3 týdny. Jsem nasraný jdu na telepoint a narazil jsem na hodnou pani vedoucí která díky své ochotě vypátrala že na mojí ustředně je plný DSLAM a dostupný bude v1.5 - 2006 podotýkám že obědnávku jsem udělal v lednu :-) A po tomto šoku ještě zjištuji že mám obědnané 4 telefoní linky :D Totální beznaděj a znechucení všechno ruším. Pote mi hodná pani vedoucí poradila at jdu do nechtry že v te ustředně je DSLAM GTS novery přez který mě nextra připojí a že je volný. Do týdne po obědnání mne Nextra zapojila a od te doby bez sebenšího rpoblému. Prostě telešrot je telešrot

LLH (27.4.2006 10:52:07)

Prosimte, ktery je to TP? Ja mam taky potize

Anonym (28.4.2006 06:35:27)

je-li plny DSLAM tak te logicky nemuze telecom nikam zapojit, jako krajni termín bych videl 1.5., ale patrne by te zapojili na pozici kdo to do té doby zrusi a to nemuzou vedet kdy se tak stane

Meph (28.4.2006 08:08:42)

Ale za 1 měsíc nebyly schopni mi to říct a nechali by mě čekat to že je plný DSLAM jsem se dozvěděl až na telepontu po 6 týdnech to se mi moc normální nezda... :-)

Anonym (28.4.2006 22:33:13)

Jsem na tom uplne stejne,objednavka v unoru,mel prijet technik,DSLAM byl volny- neprijel,po urgencich mi bylo (cca po 3 tydnech)receno ze DSLAM uz volny neni a musim cekat do 23.5.

Anonym (29.4.2006 06:13:14)

U CRa je to stejný. ADSL jsem si už objednal a termín vybudování pořád posouvaj, celkem už o půl roku!!! Jsou to taky svině. Reklamy maj teď všude pokrytí veškerý žádný!!!

xcore (24.4.2006 21:47:10)

A je tu nekdo z Telecomu, kdo by se mohl mrknout kdy budou ve Znojme ulice Halkova, volny sloty, bo co s tim tady je? prosiiim?

Anonym (25.4.2006 14:55:50)

Zalezi to na tom,jestli si od nich beres i modem nebo ne...samotna aktivace je otazka jednoho dne..ja si modem koupil sam,jen sem si tam zavolal at mi to aktivujou a druhej den uz sem byl pripojenej:) ale nevimjak je to ted,ja si to delal pred pul rokem,ted mozna nestihaj

Anonym (27.4.2006 00:16:08)

telefonát před rokem a půl trval si deset minut - vysvětlili jsme si který modem, /naivní představa v call centru, že dostaneme modem za korunu s jedním připojením k počítači - naše rodina zvedá průměr počítačů na hlavu v republice/, vyzvednutí modemu a zapojení cirka tak hodinu. ale to bylo před rokem a půl. Navyšování rychlosti jeden telefonát a po půlnoci okamžitě byla rychlost navýšena. Navyšovali jsme průběhu měsíce třkrát. v březnu byl problém. Velký zájem, takže přechod na 4 trval asi tři dni. sice teď mě vyžhavili do běla s internetem, protože nedali zprávu o poruše. a trvalo jim to týden, ale jinak já mám velice dobré zkušenosti. a co se týče letošního zimního období, zaplať pámbůh za telekom. Kromě kabelu co vím mělo dost lidí problémy. takže tento výkyv jim odpouštím. A s tím tarifem to nesleduji, platím si za pohodlí.