Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > TISCALI ADSL 512/128

TISCALI ADSL 512/128

VitaminS (26.4.2006 13:56:47)

Nemáte někdo zkušenosti s poskytovatelem Tiscali a jejich TISCALI ADSL 512/128

karel (10.5.2006 21:06:50)

VARUJI před tiscali jakmile se upíšeš přestanou komunikovat, provolal jsem spoustu peněz, promrhal spoustu času, ztratil spoustu nervů, je to šlendrián, nedokázali ani odpovídat na doporučeně zaslanou výpověď. přitom to jelo často na úrovní 5kb/s, vymlouvali se na telecom, telecom zase na tiscali. byl jsem šťastný, když jsem se jich zbavil, stáli mě dost peněz a nervů. po přechodu ke contactelu jsem zíral jaké služby se dají za méně peněz poskytovat. Varuji před tiscali!!!

VitaminS (11.5.2006 11:10:45)

Dík za názor. Obrátil jsem se na diskusi, protože samozřejmě mě zajímají zkušenosti ostatních, ale jsem překvapen a znejistěn. Bohužel diskuse mi asi moc nepomohou, neboť se objevují kritické i pochvalné ohlasy téměř na všechny poskytovatele zároveň. Nevíš náhodou, zda jde v případě např. tiscali 12 měsíční smlouvu vypovědět a doplatit všechny slevy co ti dali?

Anonym (11.5.2006 11:13:55)

Z hlediska predcasneho vypovezeni smlouvy ma nejlepsi podminky Cesky Telecom. Jak pises, kazdy ISP ma spoustu spokojenych i spoustu nespokojenych zakazniku, zalezi spise na tvem stesti nez na tom jestli jsi u CTc nebo Tiscalli, nebo Skynetu a pod.

VitaminS (11.5.2006 11:24:45)

To máš jistě pravdu, cinknu jim na infolinky at se nenudí. Ještě jednu věc - když to bude ADSL na telecomáckých drátech od alternativního poskytovatele (tiscali, volný atd), tak by to mělo z hlediska rychlosti a spolehlivosti chodit + - stejně, vždyt jde pořád o jedny dráty vedoucí na jednu ústřednu - nebo NE?

Anonym (11.5.2006 11:33:48)

Ano, mas pravdu. Drat od tebe k ustredne je stejnej, pak to jde do site tveho ISP, takze to muze v te same lokalite jet napr. CTc o par Kbit/sec rychleji nez treba Skynetu a naopak. Jsou to rozdili co nehraji moc roli. Pokud budes u CTc mas vyhodu v tom ze se vsechny vypadky hlasi primo ke zdroji a tedy jsou opraveny relativne rychleji ale zase vzhledem k velkemu poctu lidi muzes mit problem procpat se frontou na jejich helpdesk (i kdyz v poslednich tydnech se to HOOODNE zlepsilo) Nevyhoda u techle poskytovatelu je, ze vzdy kdyz jim hlasis problem, ze se te snazi odbyt slovy "Zase je to potentu u telekomu, pockejte si na opravu" a to i tehdy kdyz to maji potento oni samy a musis je dost dlouho premlouvat aby se s tebou na to mrknuli. Jinak je to prast jak uhod, to procento problemovych pripojek ma asi kazdy ISP tak nejak stejne.

VitaminS (11.5.2006 11:47:35)

Dík, ale když za ADSL platím jim, tak se mají snažit oni. Možná by šlo při delší nefunkčnosti i ukončit případnou smlouvu? Ja ADSL potřebuju jako náhradu dia-up, takže mi 512/128 bude stačit. K telecomu ale nechci, platit za 1 GB (v reálu tak 950 MB) 475. 2GB (od alternativců) třeba za 400 Kč s tím, že když budu potřebovat nárazově víc dat, tak si přikoupím další balík a nemusím po zbytek měsíce fungovat jako na modemu

pedro (11.5.2006 17:01:09)

Tiscali nebrat!!! Děs a hrůza, nemohl jsem se jich zbavit, vyhrožovali pokutou a lhali ve všem co se dalo a ty jejich skryté FUPY mění ho aniž o tom informují zákazníka,prostě podvod nad podvod, vůbec se s nimi nedá mluvit, jeden neví co mluví druhý apod. Důrazně před nimi varuji!!! užil jsem si své