Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Bluetone - sazky

Bluetone - sazky

Agi (29.4.2006 21:47:38)

Dobry den, vcera mi bylo na lince zrizeno Classic ADSL od Bluetonu. Muzete tipovat, za jak dlouho mne o tom budou informovat. Pocinaje dneskem jim prestavam kazdej druhej den volat (volam od doby, kdy uz to podle puvodnich planu melo byt zrizeno) a ptat se, v jakem je to stadiu a pripominat, ze internet nutne potrebuji k praci. Ja tipuju tak stredu, 5 dni od zrizeni. Co vy? Pak to sem samozrejme napisu. ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Tohle nema byt utok na Bluetone, jejich sluzby jsou kvalitni, jen ten binec okolo je nekdy hroznej...

Anonym (29.4.2006 23:19:09)

No sláva! Konečně budou mít operátoři u Bluetonu čas na práci (když jim nebudeš furt volat), takže v úterý odpoledne ti zavolají a hned pošlou ještě email s nastavením. I když u Classic ho vlastně nepotřebuješ - jméno: tel-cislo@bluetone.adsl , heslo: tel_cislo , PPPoE, VPI 8, VCI 48 a MUX Type LLC. Mimochodem, Classic zapojuje ČTc...

Anonym (30.4.2006 11:49:52)

looooooooooool

Anonym (14.5.2006 02:23:48)

Poslal jsem objednávku, počkal asi 3 týdny, zavolali, kdy to bude, zapojil jsem se a jsem nadmíru spokojen!

karel (4.5.2006 23:36:57)

no, kdybych se nepřipomenul, tak ještě asi od BT taky ADSL nemám . hodně se divili, že už to jede a že od Telecomu tomám už zapojený.

jistar (30.4.2006 10:54:50)

Tak tohle mohu jenom potvrdit asi nezvládaj nával po třech týdnech po objednání a zaslání smlouvy poštou jsem tam zavolal a k mému překvapení mě bylo řečeno že už mají mojí smlouvu na stole a ted jí posílají na telecom takže tam musela ležet minimálně 14 dní na stole a nic se nedělo takže ted zase má telecom 3 týdny na odpověd a tak z toho bodou asi 2 měsíce bez internetu z čehož plyne -kdo nevolá je v ůl jako já ps. gprs je hrozný šnek :-)

Anonym (30.4.2006 15:10:08)

Nechci strašit, ale občas navíc nemá ČTc volný DSLAM... A "tak nějak časteji" se to stává při objednávkách přes alternativce. Klidně můžeš čekat i 2 - 3 měsíce.

jistar (1.5.2006 21:37:14)

No tak to jsou hezký vyhlídky :-(

Anonym (1.5.2006 21:56:25)

Se hned nelekej, to je jen ta horší varianta, ke které dohází jen občas, můžeš mít štěstí a za týden být na netu.

Agi (4.5.2006 23:20:14)

Tak musim rict, ze mne zvedavost nedala a v Bluetonu jsem se znovu optal na stav. Pry jeste musim pockat :-) Tak jsem jim vysvetlil, ze uz neni na co, ze uz to jede. Takze to byla nejaka chyba patrne v systemu Bluetonu (asi- operator to nebyl ochtony vysvetlit) a pokud bych pasivne cekal, az mne zavolaji, tak bych asi cekal vecne. Na druhou stranu bych si treba mohl nadosmrti uzivat jeste nezrizene funkcni sluzby zdarma, chyba.

Anonym (4.5.2006 23:21:28)

Ale lituji chudaka, ktery se sam nepostara a ceka, az mu zavolaji a tak ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka, ceka