Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > CRA zřízení vs. akční nabídka

CRA zřízení vs. akční nabídka

KAREL (8.6.2006 10:26:43)

Nevíte někdo, jestli akční nabídka CRA PREMIUM ADSL která platí do 30.6. bude prodloužena nebo jestli chystají něco lepšího? Budu objednávat tuto službu a nevím,jestli mám počkat na červenec nebo aktivovat již v červnu. Jde hlavně o 2měsíce zdarma. Díky K.

Anonym (8.6.2006 10:46:38)

lepsi to bude tezko protoze cela sluzba premium se sotva pro CRA rentuje vzhledem k neomezenym stazenym datum .. nabidka se muze maximalne menit dle ceny zahranicni konktivity ktera klesa zhruba o 1/3 kazdy rok ..jedine jak se to ale u tebe projevi je ze ti CRA zvednou rychlost protoze pausaly co se plati CT sou tak nehorazny ze se pod urcitou cenou neda sluzba rentabilne provozovat

KAREL (8.6.2006 14:35:08)

To chápu.Jde mi jen o to, abych nepropásl 2měsíční slevu na paušál. Jinak jsem s cenou smířen a vyhovuje. A ještě jedna věc. Nebude možné získat Eth. modem za 1kč? Teď je tam zadarmo jen USB. Ale ten Eth. slevnili z 1400 na 1100, tak jestli ještě nějak nezmění tu nabádku.

Anonym (8.6.2006 14:50:27)

Potřebuješ internet teď? - tak si ho objednej! Stejně si počkáš pár týdnů (nebo i měsíců) na zřízení. Potřebuješ internet až za pár měsíců? - no tak s objednávkou počkej, ale nic zásadně výhodnějšího v dohledné době neočekávej. Potřebuješ perfektně fungující modem? - tak si ho KUP sám a neber "hračku" od operátora za 1 Kč!!!

KAREL (9.6.2006 06:42:16)

Internet potřebuji od sprna. A to znamená objednání někdy konec června začátek července.Proto mě to zajímá. A jinak nevím proč říkáš "hračka". GTS NOVERA dává za 1Kč eth. Zyxel, který stojí nějakých 1400Kč...

Anonym (9.6.2006 11:51:48)

tak si vem pripojeni od gts a mas to kdyz se ti tak libi ...jinak slusnej modem stoji tak 2500-3000kc

KAREL (9.6.2006 12:31:08)

Tak za 3000 si modem určitě kupovat nebudu.A pochybuji, že si někdo vůbec takové modemy kupuje. Vyjímečně. A u GTS jsem byl a přecházím,pro tvé info.

Anonym (9.6.2006 22:21:56)

uz sem se lek, ze tady nekdo doporucuje GTS..... takova spolecnost vyzirka

Ale jaký? (9.6.2006 13:29:27)

Já mám (sice krátce) od CRA USB modem Simens A-100-I, co dávají ne za 1Kč, ale dokonce zadarmo a jako hračka mi to nepřijde, zatím to chodí bez problémů. Asi ale záleží i na tom, na jakou rychlost a jak daleko od ústředny jsi připojený. Ale jen tak šmahem bych to neodsuzoval. Jinak pro přesnost mám ho jen jako zálohu, koupil jsem si jinak taky něco lepšího s wifinou

jankop (9.6.2006 15:12:16)

Simens A-100-I jsem dostal taky a ať si kdo chce, co chce říká, funkční je beze zbytku. Ani sdílení připojení pro druhé PC není problém. Neměl jsem žádné negativní zkušenosti se stabilitou nebo rychlostí. Kdo nechce investovat, tak s ním v pohodě vystačí, chce to ovšem přidat do PC aspoň Kerio. Pořídil jsem si modem s Wi-Fi, tak mám Siemens také jen jako záložní. Ale u nového modemu nebyl splitter, tak jsem dík komplenímu Simensu ušetřil cca 150Kč :-)

Michal (17.6.2006 13:14:56)

Heled dlouho sem vahal, ted sem si pred mesicem objednal tuhle sluzbu od CRA, a musim rict, ze zatim sem naprosto spokojenej! Rychlost, komunikace pri problemech s CRA, stabilita - vsechno zatim na jednicku...nechal sem si i zrusit telecom linku a volam normalne pres CRA (vsechno navic zaridili oni za me, az na 30 dni cekani na telecom no...). Mam to zakladni za tech 649,- bez dane; dostal sem i ten modem zadarmo, ale koukal sem ze se da koupit za 500-600 (ne jak oni tvrdi 1100, ale na neco te nalakat musi, i tak je to nejlepsi nabidka na trhu zatim dle me). Navic sem si k tomu dal WiFi router, takze to mam na 2 PC a vsechno paradne chodi :-) A jak jsem zde cetl - pravda je v tom, ze pokud chces TED internet, kup si ho TED, protoze nabidky se menit budou porad a nejspis smerem dolu...no snad te aspon potesi, ze telecom zlevnil VO nabidku pro operatory pouze o 22Kc, takze s cenama nikdo nejspis moc ted hybat nebude :-)

Anonym (17.6.2006 21:33:36)

hele, ten modem dostanou všichni zdarma? Mě jeden CRa dealer až po uzavření smlouvy řekl, že dostanu modem zdarma ale ten si vezme on, jinak že prý si účtuje 500Kč za uzavření smlouvy. Dobrý co?

Pet (18.6.2006 11:42:20)

Nejlepší to uzavírat přes internet nebo telefon, hlavně žádný prostředíky. Ten dealer byl nejspíš nějaký podvodník, takhle to rozhodně nechodí.

Anonym (18.6.2006 13:06:15)

Přesně, byl to darebák, dealer nic za uzavření smlouvy chtít nesmí, provize dostává od firmy za uzavřené smlouvy! Možná by nebylo od věci upozornit na jeho "poněkud nestandardní chování", asi by pak už dealerem nebyl...