Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > nejde mi nainstalovat NERO 7,můžete mi někdo poradit pls?

nejde mi nainstalovat NERO 7,můžete mi někdo poradit pls?

ferda (25.6.2006 13:03:51)

když instaluju NERO7 tak mi smaže předešlo 6tku/restartuje comp/naběhne instalace a pak napíše že nelze instalovat a podtím je"allusersprofile/startprg/programs/startup" nebo tak nějak.sorry přesně si to už nepamatuju.dokáže mi někdo poradit?dík

Anonym (25.6.2006 13:40:36)

Jinak to nejde,jenom jedna verze muze byt na PC.

tatin (8.11.2006 13:42:29)

A pořádně vičisti disk od starého všechno vyhledej a vymaž staré, samo že po odinstalaci, jinak si to natahá ze starého nelépe CCcleaner

Atsepicnu (25.6.2006 18:51:36)

no muzes mit asi jen jednu, tu povodni odinstaluj a sedmicku nainstaluj znova

Jaryn (4.8.2006 18:31:26)

Nazdar, stejny problem mam pri instalaci NERO 7 v2.3.2b Odinstalovalo se mi komplet stare nero 6 - v poradku (nic po nem nezbylo ve starem adresari -ani skryte soubory), a az jsem se proklikal instalaci noveho nera na konec k tlacitku instaluj - po kliknuti na nej se objevila vise zminena hlaska "could not access network location%allusersprofile%\start menu\programs\startup\." a zbyva uz jen predcasne ukoncit instalaci. Mam win XP. Poradi nekdo?

Anonym (7.11.2006 15:14:23)

Zikus vypnout kompresi souboru ve slozce dokumnet setings pokud pouzivas ntfs a melo by to jit

Jaryn (4.8.2006 18:34:09)

Nazdar, stejny problem mam pri instalaci NERO 7 v2.3.2b Odinstalovalo se mi komplet stare nero 6 - v poradku (nic po nem nezbylo ve starem adresari -ani skryte soubory), a az jsem se proklikal instalaci noveho nera na konec k tlacitku instaluj - po kliknuti na nej se objevila vise zminena hlaska "could not access network location%allusersprofile%\start menu\programs\startup\." a zbyva uz jen predcasne ukoncit instalaci. Mam win XP. Poradi nekdo?