Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Problém s připojením,prosím poraďte

Problém s připojením,prosím poraďte

Stepan (5.7.2006 23:31:27)

Už druhý den se nemůžu připojit.Mám modem Zyxel Prestige 630 (usb) a nechce mi to ověřit login a heslo.Prostě to hlásí chybu 691.Modem mám už skoro 2.rok za celou dobu to fungovalo bez problémů,až teď, z ničeho nic.Když jsem volal na linku GTS Novery,tak mi řekli, že podle jejich statistik se pokouším připojit na jakousi kombinaci čísel,která vůbec neodpovídá mému loginu a heslu, které jsem jinak vůbec neměnil, jelikož jsou uloženy v počítači.Několikrát jsem měnil nastavení,odinstaloval jsem to a znovu nainstaloval ovladač,ale nic.Taktéž test na viry a spyware negativní.Pak jsem modem připojil na jiný počítač a to samé.Mám pocit, že je chyba v modemu anebo u nich.Nerozumím tomu, že i když já tam mám svoje login a heslo, tak oni tam na tech. podpoře vidí něco jiného.Jinak na DSLAM je modem napojený, diody svítí správně, problém je asi v tom loginu a heslu.Už si nevím rady.

spider (6.7.2006 20:43:43)

Pokud najdete chybu v modemu ZyXEL Prestige 630-C USB, tak Vam mohu jeden prodat. Jel jsem na nim necely rok a ted uz mi tady pul roku lezi ve skrini - prechod na wi-fi.

Anonym (6.7.2006 23:42:25)

GTS musí mít, stejně jako ostatně všechny ISP nějaké 100% funkční testovací loginy. Zkus to s nima. Pokud je nemají, nebo ti tohle nenavrhli sami, vypovídá to o kvalitě jejich podpory.

Stepan (7.7.2006 17:22:52)

Tak z GTS mi slíbili poslat nový modem, ale problém se dnes nečekaně vyřešil.Spojení opět funguje,a to aniž bych na cokoliv sahal. Zřejmě problém na telefonní lince nebo ústředně.

Karel (19.10.2006 10:20:12)

Važený pane mam podobný problem s modemem ZyXel Prestige 630-13 USB, zájímalo by mně jestli máte stejný typ a zda-li ho v současnosti provozujete. Prodával se v r.2004 a podle technické specifikace by měl na síti O2 v současnosti fungovat. Informácí o tomto modelu je pomálo. Děkuji za vaši odpověď

Štencl (7.7.2006 18:33:37)

Zkus treba resetovat modem a nastavit to znova, obcas se to stava a mohlo by ti to pomoci.

Pokus (19.10.2006 12:34:06)

Zkus se zeptat na http://www.dslforum.cz Třebas někdo bude vědět.