Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > jak automaticky pripojit adsl po startu PC

jak automaticky pripojit adsl po startu PC

minfox (13.7.2006 21:34:54)

jak to udelat aby se pripojil pocitac po zapnuti sam???

Anonym (13.7.2006 21:39:50)

Pokud máš ethernetový modem,tak po zapnutí je PC na netu.

Anonym (13.7.2006 21:47:50)

USB? zástupce modemu dej do Po spuštění.

tajas (13.7.2006 22:48:21)

No nechci ti do toho moc kecat, ale tohle jsem kdysi zkoušel a moc nepochodil, protože se mi položka "po spuštění" pouštěla dřív než modem nalezl linku a končilo to tušim nějakou chybovou hláškou, kterou jsem musel odklikat a nakonec stejne po náběhu modemu poklepat na to vytáčení. Toto byl, ale můj případ, který nikomu nevnucuju, třeba to minfoxovi bude fungovat.

Nargon (13.7.2006 23:36:13)

Problem je holt v tom usb. Alespon co u sebe vidim, tak usb se zapne pri startu pc, ale pri nabihani win se na chvilku vypne a zase zapne. Tohle u toho usb modemu zpusobi, ze zacne se synchronizaci opet od zacatku. A pri spousteni souboru "po spusteni" jeste neni hotov. Sice jsem to nikdy nezkousel, ale planovac uloh ve win ma snad moznost spustit neco po urcite dobe startu systemu.

Nargon (14.7.2006 02:01:17)

Protoze jsem si jeste nesel lehnout (cekam na dotazeni jednoho souboru) tak jsem udelal takovej malinkatej programek. Pokud planovac uloh nema schopnost spousteni po urcite dobe, tak se bude hodit. http://nargon.mysteria.cz/os/

Pet (14.7.2006 11:17:24)

Když už platíte ty nekřesťanský peníze za ADSL, tak si najděte i tisícovku na ethernet modem, jinak to nemá prakticky cenu.