Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > zyxel 660r-63c -timeouty Strong!

zyxel 660r-63c -timeouty Strong!

sexmax (14.7.2006 22:37:14)

tak sem si poridil novy modem zyxel 660r-63c namisto xavi x7722r+ a pouzivam na Premium bluetone,ale reknu vam ze nevim jak to je mozny ale me se zda ze kdyz spustim stronga tak tam jsou uplne stejny timeouty jako u toho xavi! jak je todle mozny? myslel jsem ze u xavi je to kvuli malej NAT tabulce ,ale tenhle zyxel by ji mel mit vetsi ne? mam nastaveno normalne PPPoE,nevim jestli ma na to nastaveni vliv QoS-jakej nastavit?,porty sem si asi taky dobre nastavil pac sem active na dc,ale kdyz chci neco stahnout a vytvori se mi fronta lidi tak mi to u nich zacne hromadne hlasit timeout..:-(( proc? co mam kde nastavit? forum sem procet,ale nic sem nenasel a natavovani pres ten telnet v tom se nevyznam a hlavne pri pokusech zadavani nejakych prikazu mi je to nebere nebo nevim jak? PORADTE PLESA UZ SEM Z TOHO NESTASTNEJ!!!

Anonym (14.7.2006 22:54:37)

Timeout, to také může být špatně nastaveným natem.

sexmax (14.7.2006 23:15:47)

a jak ho mam nastavit? je tam jenom cislo portu jaky chci nastavit + ip adresa na kterou to presmeruje ,ale jinak nic, ma nekdo radu ,kdo ma tenhle modem, a jede mu to? cetl jsem ze se zyxelama nejsou zadny potize...tak nevim.. radu prosim

sexmax (18.7.2006 18:36:41)

to nikdo nevi, a nebo nikdo nechce odpovedet? ja myslim ze lidi s timhle modemem bude jiste dost nebo s podobnym typem.Muzete mi nekdo tedy rici jak to mam nastavit aby to jelo, nebo je to spatnou linkou? KDE JE PROBLEM??

JOE (14.7.2006 23:02:32)

P2p sítě jsou mimo můj zájem, a tak nerozumím tomu co je strong (asi něco hodně silnýho...) a kde že se ti to vytvoří fronta lidiček (za branou na dvorku?). A co Ti u těch lidiček hlásí time-out, hlásná trubka ? Zkus mi to vysvětlit jako laikovi, nějak to nestíhám (co je PLESA ??).

Anonym (20.7.2006 15:12:59)

Try U.S. Robotics, Orinoko.