Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > D-Link DSL-G664t a změna výkonu WIFI

D-Link DSL-G664t a změna výkonu WIFI

pepe (27.7.2006 12:26:36)

Mám tento ADSL modem s Wifi. V nastavovacím konfiguračním menu lze nastavit vyzařovací výkon antény. standardně je astaveno 50%. V menu lze vybrat i možnost FULL bude tím výkon vyšší? nebo v čem se toto nastavení projeví (zkusil jsem to změnit a nijak se to neprojevilo) dík za postřehy

rosi (27.7.2006 12:34:48)

vyšší vyzařovací výkon se nijak neprojeví na tvém připojení ,ale bude víc rušit případné okolní sítě.

pepe (27.7.2006 12:52:27)

jakou to tam tedy má funkci? omlouvám se za možná hloupý dotaz

rosi (27.7.2006 13:23:02)

jak jsem uz napsal 100% výkon může rušit případné okolní sítě,proto je tam možnost snížit výkon.Pokud v tvém okolí žádná sítˇ není,není nutno výkon snižovat. Ten ale nesmí přesáhnout určitou hodnotu.Je to určeno v podmínkách pro provoz radiokomunikačních sítí.Z hlavy tedˇnevím hodnoty ale určitě se to dá zjistit na stránkách které se zabívají Wifi.

TOW (27.7.2006 23:23:00)

Pokud máš spojení na WiFi dobré, tak se vyšší výkon neprojeví. Ale pokud máš spojení špatné, tak zvýšení výkonu pomůže, na vyšší výkon je taky větší dosah. Btw na 50% jsou nastavené jenom modemy co jdou přes Telecom a mají CZ firmware, ty co jdou přes normální distribuci a mají EU firmware jsou defaultně na 100%.

pepe (28.7.2006 13:17:51)

díky za rady uvidím jak to bude chodit, kolem žádnou síť "nevidím" tak podle toho použiju buď default nebo to dám Full