Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > SMC7904BRB a bridge mod

SMC7904BRB a bridge mod

kufik (8.8.2006 08:50:10)

Ahoj nevite jestli tento tolik vychvalovany adsl/router umi bridge mod, kdy se jeste na nem vyplni prihlasovaci udaje? Chtel bych routovat az na WI-AP, ale to mi nedovoluje PPPoE. Hledal jsem v nastaveni, ale nasel jsem vzdy jen Bridge kde se musi login a pass napsat na jinym zarizeni za nim. Dekuju.

Nargon (8.8.2006 10:28:06)

Normalni bridge mod umi. Ale tento co chcete "half bridge" neumi. Tento modem je ovsem celkem dobry, tak nevim proc ho nenechat routovat. U nej tolik nehrozi zahlceni nat tabulky jako u jinych modemu. Klidne ho nechte v routovacim rezimu, jen nastavte nat, aby vse predaval tomu dalsimu zarizeni. Toto je oznaceno ruzne: default server, dmz, v natu jako bimap... Takze prohlidnout manual.

Anonym (8.8.2006 12:17:18)

Aha, takze kdyz nastavim nat jak pisete tak verejna IP, ktera je ted na SMC bude na zarizeni za nim? díky za info.

HH (8.8.2006 12:37:20)

Nebude, bude neveřená, ale vše se na ni bude směrovat. Copak je to za AP za ním?

kufik (8.8.2006 15:59:55)

Ovislink 1120ap s APPro firmwarem. Mel jsem ho nasazeny v provozu cca rok bez jedinych problemu. Ale asi zustanu u toho ze routovat bude SMCčko. dekuju obema.

HH (8.8.2006 20:13:28)

Myslim, ze APPro umi PPPoE, takze prihlasovaci udaje se vyplni az na Ovisu a SMC prijde do ethernet bridge, ci jak to muze mit nazvane.

kufik (8.8.2006 23:31:12)

bohuzel to ma jenom jakesi PPPoE Relay, takze to predava pozadavky jeste na dalsi zarizeni za APPro.. APPro pro 5460 to jiz umoznuje.