Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > O2,G664T-vypadky,reset

O2,G664T-vypadky,reset

kory (9.8.2006 22:28:39)

Zdravim.Mam modem G664T - ADSL mi nekolikrat denne vypadne a musim provest odpojeni modemu od site a zase zpet.Nekdy se pripoje,nekdy ne(kontrolka ADSL nesviti) .U O2 prej chyba neni,je mozne ze by to blbnulo nekde u me kdyz mesic to bylo v poradku?Uz to dela tyden.A jeste-proc nepomuze jen reset soft.(restore) nemo conect u modemu a musi se natvrdo vypnout?Nemam k nemu vzdy fyzicky pristup a musim cekat nez k nemu nekdo dojde.Dekuji

Anonym (9.8.2006 22:35:49)

Takhle to vypada spis na problem s modemem, vytuhne mu OS nebo se prehrejva nebo neco podobneho. Pujc si na Telepointu jiny, treba Zyxel 660R a uvidis jestli to pomuze

PeterPan (10.8.2006 14:22:10)

Pokud si pouzil novej fw 3.0 tak je to zcela normalni.

kory (10.8.2006 15:08:37)

mam FW:V1.00B02T02.CZ.20050817 Je to des,porad to vypadava.nevim co s tim.Poraďte pls.

Danik (10.8.2006 15:47:03)

Taky mi jel úplně v pohodě asi měsíc až 2. Pak mi začal blbnout. Posléze jsem zjistil, že to bylo tím, že jsem si tam nastavil pár věcí pro konkrétní IP. Nastavení zpět už modem neovlivnilo. Vyřešil to reset modemu a funguje úplně normálně (jen už jsem nic znovu nenastavoval). Reset modem harwarově... (něco špičatého zezadu chvíli podržet než zhasnou některé diody...) Hodně štěstí - případně ať poradí technik jinak reklamaci.

kory (10.8.2006 17:07:27)

Tak moc jsem s tim neblbnul,jen mam nastavenou wifi a ADSL. Teď jsem na to namiřil ventilator a necham to jet dokud to nevypadne. Za pokus to stoji a kdyby to přestalo alespoň vim na čem jsem. Takže pokus omyl! :o)

1woko (15.8.2006 10:30:34)

Měl sem uplně stejný problém, zkusil jsem novej firmware (ten EU), bylo to ještě mnohem horší, pul dne jsem stravil hledanim navodu na to, jak vratit zpatky puvodni firmware a od te doby co jsem ho tam vratil zpatky, tak mi jede modem v pohode. BTW: pokud by nic nepomohlo, muzes modem jednoduse vyreklamovat: spust program na instalaci toho noveho firmware v archivu (nejlepe v total commanderu spoustit rovnou v archivu), modem vytuhne a je nedostupny, na telepointu ho das k reklamaci a do mesice dostanes novej modem

Danik (16.8.2006 11:22:03)

Ale měsíc bez netu :(