Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Prosim o radu s routrem XAVI

Prosim o radu s routrem XAVI

Karel (15.8.2006 10:12:14)

Prosim poradte potrebuji propojit pc a jeste jednoho pristroje pres ethernet ale nejak se mi to nedari budu moc rad za dazdou napovedu posilam cislo icq 313-137-804 nebo mail KarlosG@seznam.cz Dekuji moc

David (15.8.2006 10:13:43)

Co to znamená "nedaří"? Modem nefunguje, počítače se nevidí, nebo co? Máš správný (křížený/nekřížený) síťový kabel?

Anonym (15.8.2006 11:34:47)

Zkus se trošku víc rozepsat - jak se chová modem, pc a onen "ještě jeden přístroj".

Karel (15.8.2006 11:39:11)

modem funguje ale mam satelitni primac pripojen na sdileni ( dreambos 500 ) a mel jsem to od kamose nastaveno ale modem se nevim proc resetnul a jedine co jsem zprovoznil tak je to ze mi bezi net na PC ale nemohu se pres router dostat do dreamboxu vim ze vytvoril nejakou dalsi IP ale kdyz dam v lan config zmenu tak se to nechce ulozit cokoliv jineho se ulozi ale tohle ne jde tam jeste najak jinak pridat dalsi ip a aby to z toho pristroje melo pristup do internetu?

Anonym (15.8.2006 11:43:59)

Uff, tak s tímhle zkušenost nemám.

Anonym (15.8.2006 13:57:33)

Ten dreambox bude mít nějakou IP , masku sítě, a výchozí bránu, tyto buď změn tak avy odpovídaly síti kterou má xavi, nebo změň tyto uidaje na xavi aby bylo odpovídající dreamboxu. Manual k dreambox nemam, tak víc neporadim.

Nargon (16.8.2006 00:44:29)

No s timhle ti poradim jedine, nech si to znova od kamose v ty xavine nastavit a pak zajdi do polozky Admin, Commit&Reboot, a klikni na commit, tim to nastaveni ulozis a uz se nestane, ze restartem se to ztrati.