Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Poraďte s FTP pls

Poraďte s FTP pls

Pepik (15.8.2006 15:47:32)

mám ADSL od bluetone a ADSL modem router Edimax AR-7024 (4xPC). Nainstaluju si nějaký soft pro FTP server. Někde se mi automaticky nastavi IP 10.0.0.6 a po vytvoření účtu se na toto FTP bez problému připojim (samozřejmě jen z mého PC) Když pak nastavim přidělenou IP, tak "Unable to initialize interface IP". V jiném programu ručně nastavim IP a když se skusim prřipojit, tak se na serveru ověří jméno a heslo a pak 530 login failed. Bych řekl, že je to nastavení toho routeru, ale nevim co. Už jsem to podle manualu prolezl, ale nic nepomohlo. Jesli s tím má někdo zkušenosti prosim poraďte.

Nargon (16.8.2006 00:41:41)

http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Edimax/AR7024/FTP.htm (mezeru z linku vymaz) Samozrejme jeste firewall na PC to nesmi blokovat. A jestli se tam pres verejnou IP muzes pripojit nejde testovat z tveho PC. Musis to testovat z jineho PC, ktere je mimo tvoji lan sit. Pokud ani pak to nepujde, tak napis co delas a snad tu nekdo poradi co delas spatne.