Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > přenosnost adsl modemu

přenosnost adsl modemu

Dr. (4.9.2006 08:10:12)

když zřídím internet k sobě domů (ADLS) a potom odjedu na víkend k přítelce a vezmu noťasa a modem zapojím to u ní do linky pojede mi i tam internet když je zřízen ke mně domů??? (cca5km pokud jeto důležite stejný první tři čísla )

BDs (4.9.2006 08:37:07)

Otazka je myslena vazne? Pokud teda pritelkyne nema na sve tel lince zrizeno ADSL ... potom by to samozrejme slo, ale jinak bych doporucoval zjistit si trochu jak vubec technologie ADSL funguje ...

Anonym (4.9.2006 09:34:06)

Pan Dr. to s tou otazkou nemuze myslet vazne.

Anonym (4.9.2006 09:53:27)

pokud na tý druhý lince je adsl aktivní a je tam stejný protokol, tak jo

Anonym (4.9.2006 09:53:48)

co myslíš, když doma uřežu tu trubku co mi vede od hajzlu a napojim na to elektriku, myslíš že to pude? jen se ptám, já lama já nic...

Anonym (4.9.2006 23:39:51)

Nekecám, mě to normálně fungovalo, ale pak mi změnili lamerský technici od telecomu konfiguraci v žumpě a nechtěj to opravit. a eště mi přidrzle tvrdí, že si jako vymejšlim.

Anonym (5.9.2006 05:33:43)

No to vis ze jo. Tak to je pravdepodobne asi stejne jako panenske poceti

Dr. (4.9.2006 10:04:50)

od toho je přece tohle forům a tenhle server abych se zeptal je mi fuk jak to funguje jen se chci dostat na net, pro mě za mě ať jsou v tom třeba poštovní holubi jen když budou dost rychlí a poletěj kam chcu já! ps jeden píše: pokud na tý druhý lince je adsl aktivní a je tam stejný protokol, tak jo = není druhý: Otazka je myslena vazne? Pokud teda pritelkyne nema na sve tel lince zrizeno ADSL ... potom by to samozrejme slo, ale jinak bych doporucoval zjistit si trochu jak vubec technologie ADSL funguje ... není :) a co teda je pravda pojede to nebo ne?????????????????????????

Anonym (4.9.2006 10:09:41)

jestli nejsi fakt hňup, tak si přečti http://en.wikipedia.org/wiki/ADSL a nebo dokonce i http://dsl.cz/princip.php a jistě ti to docvakne... a nebo ti to řeknu asi tak NEJDE TO , ale tohle snad pochopí většina vnmavýc lidí, kteří ADSL zřizují

Anonym (4.9.2006 10:12:14)

a nebo mám pro tebe takovu vtipnou hádanku: Když si nechám to baráku zapojit elektrickou přípojku a k tomu si jako můj první spotřebič koupím televizi. Potom se rozhodnu, že si zajedu za babičkou na samotu kde elektřina není, myslíš si, že mi tam ta televize bude fungovat?

Anonym (5.9.2006 00:22:11)

Zkus to jinak: pozvi přítelkyni k sobě! Nebo ještě jinak: věnuj se přítelkyni a zapomeň o víkendu na net, jinak třeba zapomene přítelkyně na tebe a zbude ti jenom ten net.

Dr. (11.9.2006 14:53:09)

díki za zajímavé reakce :)

hh (11.9.2006 20:45:32)

pravděpodobně to bude fungovat, podmínkou není ani to aby jste byli na stejném dslamu (ústředně).