Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > zkusenosti s D-Link DSL-584T

zkusenosti s D-Link DSL-584T

Pablo (18.9.2006 18:51:29)

Jake mate zkusenosti s timto ADSL modemem-routerem? Nema problemy s VoIP (se sw.tlfnem). Doporucili byste kdyztak nejaky jiny modem-router do 1200? a co rikate na treba ZyXEL P660RU-T3 a k tomu koupit router (pak pro pripojeni vice PC nebo hw. VoIP tlfonu) ... Diky za reakce

Anonym (19.9.2006 01:58:29)

Je krásný, že celá diskuze tady degradovala do nadávek na telecom. Jakmile se ozve někdo normální a má obyčejný dotaz vyžadující minimum zkušeností s technologií XDSL, nikdo (a to ano ostřílení borci) mu nedokáže poradit. Možná je to tím, že sami přispívající diskuze na serveru dsl.cz svými nesmyslnými urážkami odradili spostu lidí z Telecomu, kteří zde patřili k elitě (Nargone, bez urážky, oni fakt byli lepší) a snažili se ostatním poradit. Takže v současnosti je tady spousta lam - nikdo nic neví neví, kromě toho, že ADSL od Telecomu za nic nestojí. Važte si mě pánové (a dámy): D-Link na VoIP není to nejlepší. Zyxel 660RU-T3 je dobrá věc, která v mnohém předčí ST510i, nápad pořídit si tento modem musím jedině pochválit, na druhou stranu - zařadit za něj v síti druhý router? Není to stejně zbytečné jako nosit dvoje trenky? ;)

Anonym (19.9.2006 09:59:07)

mas pravdu, nedavno jsem se tady ptal na par veci, a jako odpovedi prisly jen urazky, atd. ale toto forum je zde pro to, aby se Ti neznali dozvedeli neco co neznaji a necetli urazky tech, co se stejnak moc nevyznaji, napisou nejaky navod bez hlavy a paty a problem se stejnak nevyresi. opravdu bych uvital pomoc lidi, kteri tomu opravdu rozumi. Nargon mi jednou poradil, s modemem Xavi, ale navod byl stejnak k nicemu

Anonym (20.9.2006 21:30:34)

Nargon si hraje na chytraka, snazi se projevit ve vsech diskusich, ale vi stejne pendrek!!!

Anonym (19.9.2006 10:07:38)

no s tema trenkama- zyxel umi routovat - takze by za nej stacilo zapojit switch?? druha otazka - od Telefonicy mam pevnou IP, kdyz se pripojim a necham defaultni nastaveni, budu mit tu pevnou IP i kompu (jestli si neveme Zyxel jako router tu pevnou verejnou, a kompa mi schova do mistni site...?? Zyxel ma ale jeden RJ45,tak pocitam ze pevna IP by mela zustat stejna jak pro zyxel tak pro kompa...dekuju za odpoved, zadne urazky prosim, nikdo neni tak dokonaly , tak prosim o strucnou a jasnou odpoved, diky moc

Anonym (19.9.2006 11:22:15)

Ano, Zyxel je router, staci switch Ano, komp bude v lokalni siti.