Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > microcom AD 2651

microcom AD 2651

hesof (27.9.2006 13:04:09)

Potřeboval bych poradit s problémem u ADSL routeru microcom AD 2651. Tento router se konfiguruje přes prohlížeč na adrese 10.0.0.2 . Bohužel mi na této adrese absolutně nekomunikuje. Nejde ani ping . Po spuštění Quick setupu doporučuje program reset do továrního nastavení , které ale nejsem schopen udělat. Tlačitko reset u routeru se nijak neprojevuje , ani když ho držím třeba 2 min. a manuál se odkazuje na konfigurační soft ,kterej jaksi nejsem schopen aktivovat. Děkuji za jakoukoliv pomoc.

tashunko (13.1.2007 16:16:59)

mam ten isty problem s tym routrom chcem sa opytat ci si to vyriesil lebo mne sa zda ze je to na reklamaciu

Anonym (17.1.2007 08:43:02)

skus mu pridelit vlastnu ip adresu cez TFTP server

nightwishak (5.10.2007 12:16:57)

Nazdar. Ja mam tiez router AD 2651 a tento isty problem mam uz s 2 routrom za 2 roky. Neviem ci je to tym aky je to shit. V kazdom pripade je to rozhodne na reklamaciu. Vy ste tam nemohli nic pokazit pretoze pokial vam nereaguje treba s tym nieco urobit. ja sa tiez neviem pripojit cez 10.0.0.2 takze som ho dal reklamovat ako mi to odporucili na technickej podpore T comu. Neviem ako ho chcu opravit ale mam nan uz nervy riadne