Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Well PTI-845G - 2 dotazy

Well PTI-845G - 2 dotazy

Michal (6.10.2006 19:25:54)

Zdravím, měl bych dva technické dotazy k tomuto modemu. Přesně před týdnem jsem si objednal ADSL-ko od O2, 2048/256 Extreme. Objednávka ráno a večer už to fungovalo. Celkem šok. Jinak jsem za modem zapojil 4 PC. Na jednom běží P2P u Torrent na Win 2000 ADV Server. Otevření portů taky bez problémů. Ale když měl modem up-time cca. 60 hodin, tak se mi v logu modemu začaly objevovat tyhle hlášky: 5 messages suppressed. table full, dropping packet. 4 messages suppressed. table full, dropping packet. Sice jsem bohužel nenašel nikde na netu popis těhle logovaných hlášek, ale podle jiných debat jsem pochopil, že to souvisí s plnou NAT tabulkou. Jak přesně mi ale není jasné. Dá se tento problém nějak řešit? Já to musel vyřešit restartem modemu, protože už se s ním zpomalila komunikace i inet obecně. Jen doplním že u torrentu mám nastavení max. 50 connections a max. 5 aktivních torrentů (download a seed dohomady). A teď ten druhý - je normální že po restartu modemu a problikávání ledky ADSL, zůstala ledka trvale svítit ale PPP připojení se rozsvítilo a bylo aktivní až po cca. 2 minutách? A ještě jsem si vzpomněl - neví někdo co znamená tahle hláška v logu: Error : IOCTL get hwaddr failed. ERROR:Unable to open /proc/wlan/hal/fwVer ERROR:Unable to open /proc/wlan/production/version Díky moc za jakoukoliv radu nebo tip.

Anonym (6.10.2006 21:53:04)

1. Ano, je to preplnena pamet a je mozne ze jedine reseni bude jiny modem, nebo vybudovani sveho serveru. 2. JJ, to je OK 3. Netusim