Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > NETGEAR DG834GTB nebo ZyXEL Prestige 661HW-63

NETGEAR DG834GTB nebo ZyXEL Prestige 661HW-63

eyelet (8.10.2006 13:16:03)

Chci si koupit nový modem s WiFi a do oka mi padly dva.. ZyXELu už jsem tu četl dost, ale o NETGEARu nic. Nemáte někdo nějaké zkušenosti nebo doporučení? Připojen budu přes CRa

Zvedavec (8.10.2006 13:55:35)

Ja osobne pouzivam pouze sitove prvky routery firewally od netgear a nemuzu si stezovat.CHodi to dobre.Kdybych volil ja tak bery netgear.Nemam s timto konkretnim modelem netgearu skusenosti ale celkove davam 1 netgearu.Netgear uz take par let dela pekne routery s firewalem vysokou rychlosti 1gb/s a zaroven dela rychle procesory(chipsety) do nich takze to obravdu zvlada dobre a prave dela 2 modely kdy je mozne sprahnou 2internety do sebe 2XWAN ktera zdvojnasobuje rychlost.Jedna se treba sprazeni cable a adsl nebo cehokoliv jineho.Uplatneni predevsim na zapade kde se ceny pohybuji v pakateli, ale mysli ze i unas se to brzy uplatni.Ale to jenom bokem.Takze hodne stesti s netgear!

COFFEY (8.10.2006 19:36:53)

Ja ted porizoval dva kusy netgearu DG834GTB a muzu rict, ze je v pohode. Teda v Praze. Snazil jsem se ho rozjet u kamarada v Rokytnici nad Jizerou a nechytne se ani jeden ani druhej (oba v praze bezi)... nevim cim to je, ale proste smolik.... Kazdopadne Sagem 840 tam bezi.... jsem z toho uz na mrtvici...