Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Well PTI-845

Well PTI-845

Star_Mann (29.10.2006 16:46:17)

Dobrý den, mám dotaz jak jastavit modem Well PTI-845 jako Bridge. Dále mám router Asus WL-500. Tento modem pokud chci konfigurovat, tak tam mám akorát možnost PPPoA nebo PPPoE, ale mod bridge nevim kde a jak nastavit. Předtím sem měl modem SMC a tam to vše bylo OK. Díky

Anonym (30.10.2006 06:49:49)

režim bridge navolíš v setupu modemu well a na asusu navolíš PPPoE (pokud teda máš linku PPPoE, pokud ne tak máš smůlu)

Star_Mann (30.10.2006 08:43:25)

Jo PPPoE mam, na asusu mam všecno navolený OK, s modemem SMC mi všechno funguje, ale u toho Wella nevim kde v setupu nastavit bridge.

Nargon (30.10.2006 15:20:44)

Urcite mas manual, tam by takovyhle dulezity veci mely byt popsany. Tak se podivej do nej.

Star_Mann (31.10.2006 06:08:33)

Manual opravdu a kupodivu mam. Ale podle postupu v manualu se mi prave tento modem do modu bridge dostat nepovedlo. Jen pro informaci nejsem z tech kteri nectou manualy. Proto jsem se zde ptal, rikal jsem si jestli tam neni nejaka finticka nebo tak neco. Toto se stava pomerne dost casto, ze vyrobce opomene dat do manualu nejaky dulezity detail (pro neho brany jako samozrejmost). Jiny vyrobce se muze prave v dom detailu lisit. Ale stejne diky za odpoved.

Anonym (3.11.2006 22:38:33)

Nerad bych maloval čerta na zeď, ale tenhle modem jako bridge nerozchodíš, Já se o to pokoušel týden a bez úspěchu. Pokud chceš modem který umí bridge zcela spolehlivě, tak ti můžu z vlastní zkušenosti doporučit Edimax AR-7064+B. Chodí bezchybně a bridge se na něm dá nastavit během pár vteřin. Odzkoušel jsem to v kombinaci s Asusem WL-500.