Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > malá rychlost

malá rychlost

binko (1.11.2006 23:10:57)

jak je možné,že mi jede net rychlostí jen 40kb,s když platím za rychlost 512??????????????????????????????????????????????????????????????????

Nargon (1.11.2006 23:25:53)

A ty si platis IE 512 Extreme, nebo jen IE 512? jestli si platis ten normalni, tak pravdepodobne mas zaplej fup.

Tomáš (3.11.2006 09:06:35)

No a kolik bys chtěl aby ti to jelo, sice by to mělo jet o 30% rychleji, ale pozor na rodíl Kb a KB!!!!!!

tatin (3.11.2006 14:19:25)

Zkrátka to je jako s RWE pustíte si doma plyn , naměříte jej v kubíkách a zaplatíte v Kw ale pozor neplést si s Kwh to vám přepočítají jinde, takže příště si pustíte elektrický proud odběr v Kwh ale platit budete v litrech a u benzinky vám přepočítají litry benzínu na Kcal protože je to podobná energie jako 100 tabulek čokolády. A neb , jak dlouho z nás budou dělat všichni blbce? A pozor ten chytrák co se okamžitě bude snažit a vysvětlovat mi že jsem blbý a že nerozumím konstantám a veličinám a fyzikálním hodnotám jakož i KB a Kb a Kwh a Kw , musím sdělit že asi on nerozumí MARKETINGU. :)

BDs (3.11.2006 15:50:49)

Vskutku skvostny esej, ale internetova konektivita se odjakziva prodavala v kbitech potazmo v megabitech stejne jako se benzin prodava po litrech. Za to, ze si lidi pletou jednotky zadny ISP nemuze. Binkovu "dotazu" nema snad ani cenu venovat pozornost. Pravdepodobne je ve FUPu, nebo mu upload jede na plny pecky, aniz by o tom vedel. Sance, ze je chyba opravdu na strane ISP je miziva (ze zkusenosti). Marketing s timto nema co docineni.

Anonym (3.11.2006 09:08:21)

asi tobě