Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > SMC 7908VoWBRB EU, problemy s WiFi

SMC 7908VoWBRB EU, problemy s WiFi

Michal (1.12.2006 23:15:18)

Ahoj, muzete mi nekdo poradit s timto trablikem,stava se mi,ze pripojeni pres WiFi cas od casu spadne a pritom stav signalu je vynikajici,diky za odpoved asi mam spatne nastavenou WiFi v modemu,jen jsem ji povolil a nstavil sifrovani

TOW (2.12.2006 08:46:14)

Příčin může být hodně - napadá mne třeba nekompatibilta routeru a karty (jsem si užil jeden D-Link a jedna ASUS karta, D-link chodil se vším, karta taky, ale spolu to vypadávalo), nějaké rušení, problémy se signálem (karta ho může chytat dobře, ale v opačném směru může být problém a signál se nemusí dostat k modemu), i to špatné nastavení se nedá vyloučit. První krok co bych udělal je stáhnout nejnovější drivery ke kartě a aktualizovat firmware v routeru. Pak bych bádal dál.

Michal (3.12.2006 10:28:53)

Ahoj,diky za odpoved, vcera me to jelo cely den bez vypadku,az pozdeji vecer se problem zacal projevovat,tak fakt nevim cim to je,dnesek zatim bez problemu, wifi je pry ducharina :-), mej se

kutil (13.1.2007 13:22:56)

Ahoj, máte někdo zkušenost s připojením USB tiskárny k tomuto zařízení. Všude je psáno, že se k němu dá USB tiskárna připojit, ale v dokumentaci o tom nic není. Díky za info.

Hroch (13.1.2007 22:03:13)

mrkni jestli se ti to neprehriva, mel jsem s tim taky problemy, wifi se pak sama odpojovala. JJ wifi je naprd i na doma :-D