Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > modem xavi 8122r - zahlceni systemoveho disku

modem xavi 8122r - zahlceni systemoveho disku

Pavel (7.12.2006 12:45:13)

mel jsem problem pri stahovani torrentu, jelo mi to prilis pomalu a nekdy to vypadavalo tak jsem si zvecil tabulku nat a povolil naslouchaci port a ip filtr dal na secury level none, pak stahovani jelo bez problemu ale asi jen 10 minut pote mi vyskocila chyba win32 a zacal se zaplnovat systemovy disk konkretne v adresari C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\Microsoft... a v ni slozka dr watson, tam se vytvori soubor drwtsn32 o obrovske velikosti nekolika GB ktery mi zaplni disk. kdyz ho smazu a spustim znovu stahovani tak to po chvili udela zase projel jsem to antivirem a nic to nenaslo. Ale kdyz v modemu zapnu ip filter na secury level low tak mi to neudela ale zase mi to blokuje ten naslouchaci port takze nic neztahnu... Poradi nekdo?

Pavel (7.12.2006 12:52:17)

Jeste par drobnosti: OS windowsXP SP2, internet express 2048, sw na stahovani torrentu azureus ale zkousel jsem i jine uTorrent, BitLord ale dela to taky :(

Nargon (7.12.2006 13:33:38)

dr watson je zase nejaka softwerova sr*cka, doporucuju vypnout: http://zacinej.cz/zmena-chovani-utility-dr-watson

Anonym (7.12.2006 13:36:03)

Tohle bude spíš problém widlí.