Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Poradite mi prosim ohledne dial-upu - GTS Pohoda Doma?

Poradite mi prosim ohledne dial-upu - GTS Pohoda Doma?

Bifidus Aktif (12.3.2004 11:39:33)

Nevim o jinem serveru, kde bych se moh zeptat, tak se ptam zde. Chci si objednat GTS pohoda Doma = internet za pausal. Ve smlouve je uvedeno, ze po 10 minutach necinnosti me muze poskytovatel odpojit. Necinnost = kdyz clovek neklika mysi a nic nepise (ze me vlastne odpoji windows), nebo necinnost = nepotecou mezi mnou a serverem zadna data? Jde mi o to, kdyz budu stahovat z P2P nebo ftp a necham to par hodin bez dozoru = odpoji me uz po tech 10 minutach, nebo az po 240 (podle druheho smluvniho bodu)? Dekuji

Miroslav Šilhavý (12.3.2004 11:44:46)

Berou to podle činnosti/nečinnosti modemu. Nicméně varovali dopředu, že nebudou tolerovat způsoby, které uměle "drží" linku a stejnětak že nebudou tolerovat ty, kteří budou během měsíce nadměrně dlouhou dobu připojení. Takže si dejte pozor a dělejte to s rozumem.

Bifidus Aktif (12.3.2004 11:54:30)

Nejak to vykoumam :) ADSL si neporidim, protoze internet muzu pouzivat ve skole od rana do vecera a tak bych mel domaci adsl na stahovani mp3. Po asi tydennim cteni diskuzi na tomto serveru mi po objasneni pojmu jako agregace, FUP a faktu, ze se odstihavaji P2P a ftp doslo, ze bych si pekne nabil nos a radeji dam tech 600Kc a budu skromny :) Dekuji moc za odpoved!

Pavel (13.3.2004 21:32:57)

GTS Pohodu mam doma uz asi mesic a jeste se mi nestalo, ze by me po 10 minutach odpojili - cas od casu asi nejaky ten provoz po lince probehne i bez me vule. Ucet za zelefon mi klesl o presne o 2.500 Kc,-

Nargon (12.3.2004 16:08:35)

hm tak to je dobry Dial-up na PAUSAL a chtej odpojovat, kdyz sem prilis moc pripojen :) on toho je to preci pausal a kdyz si zaplatim ze ve slabym provozu chci aby to jelo za 700/mnesicne +- nevim jak to je :) tak je mi naky blby kdyz mne nekdo bude odpojovat za to ze sem moc pripojenej.

Miroslav Šilhavý (12.3.2004 16:28:55)

Důležité je, jestli Vám za 700 dopřejí víc, než co byste jinak zaplatil za standardní dialup.