Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Help s routerem XAVi X8122r

Help s routerem XAVi X8122r

Luke (17.1.2007 12:40:22)

Mam menší problém s tímhle routerem nejde mi spustit QIP. Miranda občas jede a taky mi nejde stahovat přes torrenty Dřív jsem měl router WELL a vše fakčilo v pohodě. U tohohle routeru jsem docela bezradnej ani v tom prostředí se ještě nějak neorientuji. Nevíte co s tím???

Nargon (17.1.2007 14:19:19)

1) jestli jde nebo nejde spustit program neovlivnuje router. To je vec pocitace a windowsu. Kdyz ten program nemuze navazat spojeni s internetem tak je to az problem routeru. 2) me miranda funguje bez problemu a mam taky tenhle router. 3) torrenty a obecne vse co vytvari velky pocet spojeni (P2P site, skype...) na tomhle routeru moc nefunguje. ten router ma malou nat tabulku (cca 180 zaznamu, lze pres consoli rozsirit az na 512, ale i tak je to malo. jak to rozsirit je tady na foru snad stokrat, tak hledej). 4) A proc jsi sakra misto celkem funkcniho Wellu bral tenhle zablesenej Xavi? To je jako vymenovat oktavii za trabanta.

Bury78 (25.1.2007 17:12:02)

Prosím o radu. Něvěděl by jsi kde by se dal stáhnout software k routeru XAVI x8122r? díky

Nargon (25.1.2007 18:00:46)

Jakej software k tomu chces? internetovej prohlizec? to ti bohate staci i IE, kterej je ve win. A jestli chces firmware, tak ten co je standartne dodavanej plne staci. Vse v nem funguje (tedy kdyz pominu ty hardwarovy nedostatky nat taulky).