Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Webkamera - nefunguje streaming

Webkamera - nefunguje streaming

Honza (19.1.2007 18:29:57)

Dobrý den, vím že to sem zas tak uplně nepatří, i když... Rozhodl jsem se na internet umístit live stream z mé webkamery (usb). Používám Windows Media Encoder, port jsem si zvolil 7001 a v nastavení modemu (Edimax) jsem ho nasměroval na lokální adresu PC (192.168.16.70). Zadám-li do win media playeru adresu http://192.168.16.70:7001, tak se video začne normálně přehrávat. Problém je, když tam zadám svou wan adresu (tedy adresu přidělenou Radiokomunikacema - mám od nich Premium, mělo by se tedy jednat o veřejnou statickou IP adresu). Napíše to jen nějakou chybu, že se nelze připojit a konec. Nevíte co s tím je? Opravdu už nevím jak to nastavit aby to fungovalo. Děkuju za rady.

Nargon (19.1.2007 20:06:31)

Celkem bezna chyba uzivatelu. Pokud se pres port forwardig chcete pripojit na svuj pocitac. MUSITE to delat z pocitace MIMO LAN. tedy treba se musi zkusit pripojit kamarad, kteremu to reknete treba pres icq. Proste z technickych duvodu nelze pouzit verejnou IP a forwardovany port z pocitace, ktery je pripojen do lan modemu. Vlastne komunikace by musela na tom modemu udelat "otocku" a to proste nejde.

Honza (19.1.2007 21:16:06)

vida, to mě nenapadlo, děkuju moc