Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > problém se sdílením adsl v lokální síti

problém se sdílením adsl v lokální síti

adamce (3.2.2007 13:10:04)

Zdarec, mám problém... mam modem sagem fast 840 pripojeny ke svemu pc a chci rozchodit net i na druhem pc, ktere je s prvnim spojene kabelem... adsl pripojeni je nasdilene na pripojeni k mistni siti, ale internet i pres to nefunguje. sit je jinak v poradku. poradte mi nekdo pls

rosi (3.2.2007 15:13:22)

rada je jednoduchá ,vyhodit sagema a koupit ethernetovej modem/router a je po problémech. vlastní zkušenost.

adamce (3.2.2007 15:26:02)

no jo, tohle je posledni reseni, rad bych to udelal co nejdriv softwarove bez zbytecnych vydaju, prece jen doma vecne nikdo neni a davat zbytecny prachy na router je skoda...

Wosic (4.2.2007 08:40:27)

zkontroluj defaultni branu a druheho PC - musi to byt IP adresa PC s internetem a nastav na nem DNS tveho poskytovatele pripojeni

Anonym (4.2.2007 10:55:29)

"doma vecne nikdo neni a davat zbytecny prachy na router je skoda" Si děláš prdel? A zapínat oba PC škoda není? Jak jsou vlastně propojené? Seriovým Laplinkem? Pokud ethernetem, tak co radil "rosi" by mělo být zcela samozřejmé pro každého s více PC na jednom ADSL připojení.

Kejli (4.2.2007 21:56:42)

Me se to taky nepodarilo rozjet tak jsem to delal přes CCProxy. http://www.studna.cz/2564/CCProxy/ To jelo krasne. Ale je to shareware, tak si nekde sezen cracknutou verzi.